Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier jakości (proces)

Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.

  • Bierutowska 91, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bierutowska 91

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Rozpatrywanie wskaźników defektów produkcyjnych odnoszących się do potencjalnych reklamacji

  • Wspieranie wdrażania nowych projektów jakościowych na liniach produkcyjnych

  • Działanie w metodologii ciągłego doskonalenia jakości procesu produkcyjnego

  • Przygotowywanie wymaganej dokumentacji jakościowej do kontroli procesu

  • Odpowiedzialność za proces produkcyjny na obróbce i linii galwanicznej

  • Sporządzanie i aktualizacja dokumentacji technicznej

  • Wykonywanie dziennych analizy statystycznych dotyczących wyników osiąganych na linii

  • Wprowadzanie akcji usprawniających wydajność i obniżających poziomy braków

  • Współpraca z innymi działami firmy jak również z firmami zewnętrznymi -podwykonawcami

  • Koordynowanie pracy zespołu jakości produkcyjnej w metodologii rozwiązywania bieżących problemów procesowych

  • Obsługa systemu SAP

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne, kierunek: zarządzanie jakością, machanika

  • 3-4 lata doświadczenia na podobmy stanowisku

  • Cestyfikaty: ISO TS 16949, PPAP, APQP,

  • Uprawnienia audytora VDA 6.3

  • Interpretacja rysunku technicznego

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość branży samochodowej

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Znajomość normy ISOTS16949, VDA6.3

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Czy jesteś gotowy, aby budować z nami przyszłość przemysłu motoryzacyjnego?

Hitachi Astemo Poland Sp. z o. o jest częścią Hitachi Astemo, która koncentruje się na wiodących na świecie zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie mobilności w dziedzinie elektryfikacji, autonomicznej jazdy i łączności, aby pomóc zmniejszyć szkody dla środowiska, zmniejszyć liczbę wypadków drogowych i poprawić komfort. Razem przyczyniamy się do zrównoważonego społeczeństwa i poprawy jakości życia, dostarczając rozwiązania mobilne, które satysfakcjonują naszych klientów i stanowią przyszły rdzeń systemów motoryzacyjnych i motocyklowych. Dzięki Naszym pracownikom możemy osiągać te cele i jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pracodawcą oferującym równe szanse.

Nasza dywizja Brake Business Unit jest jednym z największych na świecie producentów samochodowych układów hamulcowych. Nasze produkty - hamulce tarczowe, bębnowe, elektromechaniczne hamulce postojowe i wirniki - dedykowane są do samochodów osobowych, lekkich pojazdów użytkowych i dwukołowych poprzez producentów oryginalnego wyposażenia oraz kanały dystrybucji na rynku wtórnym. Mamy globalny zasięg, prowadząc działalność w Europie, Azji, Afryce Południowej, Ameryce Północnej i Południowej.

Przewiń do profilu firmy

Informacje o firmie

W Hitachi Astemo Harmonia, Szczerość i Pionierski Duch to wartości praktykowane - szanujemy się nawzajem, nigdy nie rezygnujemy z odpowiedzialności i pracujemy kreatywnie, aby wypełnić naszą misję. Nasi ludzie mają ekscytujące możliwości rozwoju w prawdziwie międzynarodowym biznesie, w którym są dumni z bycia częścią innowacyjnego zespołu. Cenimy różnorodność i integrację dzięki którym budujemy przyjazne środowisko pracy, sprzyjające wykorzystaniu naszego pełnego potencjału. Wierzymy, że da nam to siłę do wprowadzania wielkich innowacji, w celu tworzenia nowych wartości dla ludzi, pojazdów i społeczeństwa oraz do uwolnienia naszego pełnego potencjału, aby stać się światowym liderem we wszystkim, co robimy.

www.hitachiastemo.com