Oferta pracy

Inżynier Jakości Procesu

INKATOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Inkatom spółka z o.o o ugruntowanej pozycji na rynku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych, jak również rekrutujemy specjalistów i menadżerów na zasadzie outsourcingu. Naszym obszarem działalności to inżynieria, zarządzanie produkcją, jakością, łańcuchem dostaw ,zarządzaniem rozwojem procesów, projektów i produktów zarówno na szczeblu lokalnym jak i w skali międzynarodowej .Rekrutujemy pracowników wykwalifikowanych specjalistów w branży motoryzacyjnej . Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji i wysokiej jakości usług zarówno naszym pracownikom jak i klientom, z którymi współpracujemy.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

INŻYNIER JAKOŚCI PROCESU

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie dokumentacji jakościowej dla wyrobów, instrukcji wymogów jakościowych dla operatorów i kontrolerów jakości,
  • przygotowanie raportów analiz reklamacji, tworzenie zespołu, celem identyfikacji przyczyn powstania wyrobu niezgodnego oraz wdrażanie działań korygujących (raport 8D),
  • tworzenie i aktualizowanie planów sterowania procesem i Planów Kontroli,
  • nadzór nad jakością wyrobu na etapie wdrażania i produkcji masowej oraz nadzór jakościowy i doskonalenie bieżących procesów produkcji,
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych, procesu i produktu,
  • ocena raportów pomiarowych dla wyrobu i procesu oraz rekomendowanie zmian w celu osiągnięcia pełnej zgodności z wymaganiami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - elektryczne lub pokrewne będzie dodatkowym atutem,
  • min. 2-3 lata doświadczenia zawodowego w dziale jakości,
  • praktyczna znajomość narzędzi jakościowych w tym m.in, SPC, MSA,
  • umiejętność obsługi przyrządów kontrolno – pomiarowych (mile widziane),
  • dobra znajomość języka angielskiego, język niemiecki – dodatkowych atutem.
  • znajomość pakietu MS Office,
  • odpowiedzialność, punktualność, terminowość.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę .
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący do osiągania wysokich wyników system premiowy,
  • możliwość awansu zawodowego na stanowisko managerskie,
  • komplet narzędzi pracy wysokiej jakości (telefon, laptop, samochód),
  • możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych inicjatyw,
  • szkolenia,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Jeśli czujesz, że masz umiejętności których szukamy u kandydata i chcesz ubiegać się o stanowisko, prosimy o przesłanie dokumentacji aplikacyjnej za pośrednictwem przycisku aplikuj.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy