Oferta pracy

Inżynier Jakości Procesu

Emerson Automation Fluid Control & Pneumatics Poland Sp. z o. oO firmie

  • Kurczaki 132, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Emerson Automation Fluid Control & Pneumatics Poland Sp. z o. o

Kurczaki 132

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie wyrywkowych kontroli produktu gotowego

  • Przeprowadzanie audytów wyrobu, procesu i systemu jakości na stanowiskach produkcyjnych

  • Współpraca z działem inżynieryjnym

  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej i planów kontroli oraz kryteriów akceptowalności

  • Wsparcie produkcji poprzez analizę problemów jakościowych w procesie

  • Wsparcie procesu zarządzania reklamacjami od klientów poprzez analizę zwracanych produktów i określenie przyczyn błędów, oraz wsparcie przy opracowywaniu raportu 8D

  • Definiowanie i wdrażanie akcji poprawy jakości produktów i procesów

  • Weryfikacja efektywności zdefiniowanych działań korygujących

  • Definiowanie punktów kontroli produktów w procesie produkcyjnym

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, Control Plan, Pareto, 8D)

  • Znajomość procesów produkcyjnych

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera w obszarze jakości

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w solidnej, międzynarodowej firmie która ceni „work-life balance",

  • Wsparcie w początkowym 3 miesięcznym etapie wdrożenia poprzez objęcie programem „Adaptacji Nowych Pracowników”,

  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych niezbędnych do podnoszenia kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy,

  • Multikarnet sportowy dofinansowany przez Pracodawcę,

  • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe w bardzo atrakcyjnych cenach,

  • Dofinansowanie posiłków w firmowej kantynie,

  • Bardzo atrakcyjne benefity w ramach zakładowego funduszu socjalnego, np. karta podarunkowa na Święta, paczki świąteczne dla dzieci Pracowników,

  • Integracyjne spotkania i imprezy okolicznościowe w świetnej atmosferze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Opis Stanowiska:

Inżynier Jakości Procesu ma kluczową rolę w procesie zapewnienia jakości wyrobów poprzez ścisłą współpracę z zespołami produkcyjnymi oraz inżynierskimi w zakresie analizy problemów jakościowych w procesie oraz pochodzących z reklamacji klientów. Przeprowadza wyrywkowe kontrole wyrobu gotowego. Inicjuje działania korygujące i weryfikuje ich efektywność.