Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Jakości Procesu

BITRON POLAND

  • Jedności 46, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Jedności 46

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • codzienny kontakt z klientem,

  • nadzór nad jakością wyrobu na etapie produkcji masowej oraz nadzór jakościowy i doskonalenie bieżących procesów produkcji,

  • przygotowanie raportów analiz reklamacji, tworzenie zespołu, celem identyfikacji przyczyn powstania wyrobu niezgodnego oraz wdrażanie działań korygujących (raport 8D),

  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych, procesu i produktu,

  • ocena raportów pomiarowych dla wyrobu i procesu oraz rekomendowanie zmian w celu osiągnięcia pełnej zgodności z wymaganiami,

  • tworzenie i aktualizowanie planów sterowania procesem i Planów Kontroli,

  • opracowywanie dokumentacji jakościowej dla wyrobów, instrukcji wymogów jakościowych dla operatorów i kontrolerów jakości.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – elektroniczne lub pokrewne będzie dodatkowym atutem,

  • min. 2-3 lata doświadczenia zawodowego w dziale jakości w firmie produkcyjnej,

  • praktyczna znajomość komponentów elektronicznych,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • odpowiedzialność, punktualność, terminowość.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w obszarze produkcji elektroniki,

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Bitron Poland Electronics należy do BITRON ELECTRONICS DIVISION, w skład której wchodzą zakłady zlokalizowane w Polsce, Włoszech, Meksyku oraz Chinach. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, dostępie do nowoczesnego parku maszynowego oraz wykorzystaniu najnowszych technologii jesteśmy jednym z wiodących producentów elektroniki na świecie dla firm z branży AGD, Automotive, HVAC oraz sektora energetycznego.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.