Oferta pracy

Inżynier Jakości Procesu

Govecs Poland Sp. z o. o. O firmie

  • Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Govecs Poland Sp. z o. o.

Wrocław

Wrocław

GOVECS jest europejskim liderem na rynku producentów skuterów i pojazdów elektrycznych. Każdego dnia w Monachium i we Wrocławiu ponad 300 pracowników z pasją tworzy przyszłościowe rozwiązania dla miejskiej mobilności. Portfolio produkowanych przez nas pojazdów oraz projektów w jakie jesteśmy angażowani dynamicznie się powiększa. W związku z rozwojem poszukujemy zaangażowanych kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER JAKOŚCI PROCESU

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kształtowanie procesów jakościowych na podległym obszarze
  • Zarządzanie niezgodnościami (komponenty, niezgodności procesowe)
  • Tworzenie i zarządzanie FMEA i Control Planami dla podległych procesów
  • Realizacja i rozwój audytów wewnętrznych
  • Regularne raportowanie jakości w podległym procesie produkcyjnym
  • Współtworzenie analiz dla reklamacji od klientów (raport 8d)
  • Aktywny współudział w opracowywaniu kolejnych faz rozwoju produktu
  • Ścisła współpraca z działem SQA w celu poprawy jakości komponentów
  • Zabezpieczenie jakości wyrobów gotowych
  • Tworzenie instrukcji pracy dla obszaru jakości
  • Analiza identyfikowanych niezgodności, planowanie i wdrażanie działań obniżających ich poziom

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość standardów Flow chart, PFMEA, Control Plan
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność ustalania priorytetów
  • Analityczne podejście do rozwiazywania problemów
  • Elastyczność w prowadzeniu działań prowadzących do poprawy jakości
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjne będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Przyjazną atmosferę i zespół zorientowany na współpracę
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Opiekę medyczną
  • Multisport

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy