Oferta pracy

Inżynier Jakości Procesu

ZF Group

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wewnętrzne zatwierdzanie wyrobu do produkcji seryjnej (PPAP)

  • Przygotowanie dokumentacji (wewnętrznej / na potrzeby klienta), zgodnie z obowiązującymi standardami

  • Współtworzenie planów kontroli, FMEA i ich aktualizacja

  • Efektywna realizacja zadań skupionych na poprawie jakości wyrobu (QR6S, LLC, PQI, Live Pareto)

  • Analizowanie danych dotyczących reklamacji klientów

  • Rozpatrywanie reklamacji od klienta (QR6S, LLC i tworzenie raportów 8D)

  • Definiowanie akcji korygujących i korekcyjnych

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie inżynierskie (mechanika, mechatronika, budowa maszyn, zarządzanie produkcją)

  • Obsługa pakietu MS Office, znajomość SAP

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w branży motoryzacyjnej

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wiedza z zakresu dokumentacji jakościowej (FMEA, Control Plan, Raport 8D)

  • Znajomość narzędzi rozwiązywania problemów (np.: QR6S; 5W2H, itp.) oraz zarządzania jakością (PPAP, MSA, SPC, FMEA)

  • Zorientowanie jakość oraz rozwiazywanie problemów

  • Komunikatywność, zdolność do samodzielnej pracy bez nadzoru

To oferujemy

  • Praca w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej

  • Możliwości awansu wewnętrznego w lokalnych i globalnych strukturach

  • Elastyczne godziny pracy

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport oraz ubezpieczenie na życie

  • Premia półroczna oparta na wynikach, bony na święta oraz wczasy pod gruszą

  • Bezpłatny ogrodzony parking dla rowerów i samochodów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku