Ta oferta pracy jest nieaktualna od 115 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości Produkcji (Dział PCB)

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Aptiv, wcześniej: Delphi, jest globalną firmą technologiczną, która rozwija bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania, umożliwiając przyszłość mobilności. Z siedzibą w Gillingham w Anglii, Aptiv zatrudnia 147 tysięcy pracowników i prowadzi 14 centrów technologicznych oraz zakłady produkcyjne i ośrodki wsparcia klienta w 45 krajach.

    Zakład w Gdańsku zajmuje się produkcją przełączników do samochodów. Zakład w Gdańsku zajmuje się produkcją przełączników do samochodów.

    W związku z dalszym rozwojem, do naszego zakładu w Gdańsku poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Inżynier Jakości Produkcji
    (Dział PCB)
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Obowiązki:

    • zapewnienie płynności produkcji zgodnie z wymaganiami jakościowymi (IATF)
    • rozwiązywanie problemów jakościowych i technicznych
    • wprowadzanie i utrzymywanie akcji natychmiastowych oraz korygujących w odpowiedzi na reklamacje wewnętrzne i zewnętrzne
    • nadzór nad kontrolą statystyczną procesów oraz nad dokumentacją jakościową produktów
    • analiza jakościowa braków produkcyjnych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane specjalizacje: elektronika, elektrotechnika lub pokrewne
    • umiejętność analizy i definiowania usterek w obwodzie elektronicznym
    • mile widziane doświadczenie w zakresie produkcji przemysłowej, szczególnie w branży elektronicznej
    • znajomość języka angielskiego
    • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
    • gotowość do pracy 3- zmianowej
    • dodatkowym atutem będą: znajomość metod rozwiązywania problemów i analiz statystycznych, wiedza na temat norm, systemów i dokumentów jakościowych charakterystycznych dla klientów z branży motoryzacyjnej

    Wszystkim zatrudnionym osobom oferujemy: umowę o pracę, system premiowy, konieczne do pracy szkolenia oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając APLIKUJ
    (w temacie e-maila prosimy podać nazwę stanowiska).
    Aptiv Poland S.A. (wcześniej Delphi) Oddział w Gdańsku
    ul. Nowatorów 20, 80-298 Gdańsk
    www.aptiv.com/Poland

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883).

    Więcej na stronie: aptiv.com