Logo Pracuj.pl

Inżynier Jakości Produkcji

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Godzikowice (pow. oławski)
    Godzikowice (pow. oławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Określanie standardów jakościowych dla produktów i procesu produkcyjnego z uwzględnieniem wymagań IATF 16949 i ISO 14001
  • Tworzenie, aktualizacja oraz nadzorowanie bieżącej dokumentacji jakościowej (min. instrukcje kontroli, plany kontroli)
  • Kontrola produktów pod względem jakościowym
  • Tworzenie, aktualizacja oraz nadzorowanie standardów 6S
  • Analizowanie niezgodności, inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych oraz koordynowanie wdrażania tych działań
  • Monitorowanie, analizowanie, i raportowanie wyników jakościowych
  • Koordynowanie i uczestnictwo w procesie rozwiązywania problemów, tworzenie raportów 8D dla klienta
  • Uczestnictwo przy tworzeniu FMEA
  • Nadzór nad wynikami audytów produktu oraz analiz rozwiązywania problemów dotyczących procesów produkcyjnych
  • Korzystanie i opracowywanie dokumentacji w SAP-QM
  • Przeprowadzanie i nadzór nad SPC
  • Szkolenie pracowników z technik jakościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość uregulowań IATF 16949 i ISO 14001
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w dziale jakości
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość MS Office oraz SAP
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość metod statystycznych (np. SPC)
  • Znajomość narzędzi zarządzania jakością: FMEA, PPAP, 8D, Control Plan, 5Why, QRQC, Ishikawa, APQP

To oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju i kariery
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą Eberspächer
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o. to firma posiadająca 150-letnią historię w innowacyjności. Tworzymy nowatorskie rozwiązania technologiczne dla rozwoju motoryzacji poprzez produkcje ogrzewania postojowego i klimatyzacji do pojazdów produkowanych na całym świecie. Obecnie poszukujemy pracowników do oddziału w Godzikowicach (gmina Oława).

Inżynier Jakości Produkcji, Godzikowice (pow. oławski)