Inżynier Jakości Produkcji

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Rawicz, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Moim Klientem jest polska firma produkcyjna z branży kolejowej. Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Inżynier Jakości ProdukcjiNumer ref.: Nr ref.: IJP/DD

Obowiązki:

  • nadzorowanie procesu kontroli jakości w procesach produkcyjnych,
  • auditowanie procesu oraz uczestniczenie w audytach klientów,
  • koordynowanie procesu rozwiązywania problemów,
  • opracowywanie dokumentacji jakościowej,
  • uczestniczenie w pracach projektowych (PFMEA, PPAP).

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość metody 8D,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie  min. komunikatywnym,
  • posiadanie certyfikatu VDA lub doświadczenie w branży motoryzacyjnej będą traktowane jako atut.

Nasz Klient oferuje:

  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • zajęcia językowe (angielski lub niemiecki),
  • dopłaty do letnich wakacji,
  • dodatki świąteczne,
  • Pracowniczy Program Emerytalny.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy