Logo Pracuj.pl

Inżynier jakości projektów

BITRON POLANDO firmie

  • Sosnowiec, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BITRON POLAND

Jedności 46

Sosnowiec

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • poprawa jakości i niezawodności, rozwój produktu oraz skupienie się na zapobieganiu wystąpienia defektów;
  • zarządzanie jakością w projektach zgodnie z harmonogramem i planem działania procesów;
  • przygotowanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej (APQP, FMEA, plan kontroli, PPAP);
  • przygotowywanie danych (próbki, standardy, instrukcje, pomiary, badania, analizy) dla wszystkich etapów rozwoju projektu oraz walidacji wewnętrznych;
  • przygotowywanie danych (próbki, pomiary, testy, analizy) dla Klientów;
  • udział w audytach Klientów oraz wizytacje u Klientów w celu poprawy jakości;
  • nadzór nad spełnianiem wymagań klienta w organizacji;
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych;
  • tworzenie i nadzorowanie planów działań korygujących;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane techniczne
  • min. 2-3 lata doświadczenia zawodowego w dziale jakości,
  • praktyczna znajomość narzędzi jakościowych w tym m.in. APQP, PPAP, FMEA, SPC
  • umiejętność obsługi przyrządów kontrolno – pomiarowych (mile widziane)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office
  • odpowiedzialność, punktualność, terminowość

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w obszarze produkcji elektroniki;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość rozwoju zawodowego;

Bitron Poland Electronics należy do BITRON ELECTRONICS DIVISION, w skład której wchodzą zakłady zlokalizowane w Polsce, Włoszech, Meksyku oraz Chinach. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, dostępie do nowoczesnego parku maszynowego oraz wykorzystaniu najnowszych technologii jesteśmy jednym z wiodących producentów elektroniki na świecie dla firm z branży AGD, Automotive, HVAC oraz sektora energetycznego.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Inżynier jakości projektów, Jedności 46, Sosnowiec