Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier jakości projektów

BITRON POLANDO firmie

  • Jedności 46, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BITRON POLAND

Jedności 46

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • poprawa jakości i niezawodności, rozwój produktu oraz skupienie się na zapobieganiu wystąpienia defektów;

  • zarządzanie jakością w projektach zgodnie z harmonogramem i planem działania procesów;

  • przygotowanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej (APQP, FMEA, plan kontroli, PPAP);

  • przygotowywanie danych (próbki, standardy, instrukcje, pomiary, badania, analizy) dla wszystkich etapów rozwoju projektu oraz walidacji wewnętrznych;

  • przygotowywanie danych (próbki, pomiary, testy, analizy) dla Klientów;

  • udział w audytach Klientów oraz wizytacje u Klientów w celu poprawy jakości;

  • nadzór nad spełnianiem wymagań klienta w organizacji;

  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych;

  • tworzenie i nadzorowanie planów działań korygujących;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane techniczne

  • min. 2-3 lata doświadczenia zawodowego w dziale jakości,

  • praktyczna znajomość narzędzi jakościowych w tym m.in. APQP, PPAP, FMEA, SPC

  • umiejętność obsługi przyrządów kontrolno – pomiarowych (mile widziane)

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość pakietu MS Office

  • odpowiedzialność, punktualność, terminowość

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w obszarze produkcji elektroniki;

  • pracę w międzynarodowym środowisku;

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • możliwość rozwoju zawodowego;

Bitron Poland Electronics należy do BITRON ELECTRONICS DIVISION, w skład której wchodzą zakłady zlokalizowane w Polsce, Włoszech, Meksyku oraz Chinach. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, dostępie do nowoczesnego parku maszynowego oraz wykorzystaniu najnowszych technologii jesteśmy jednym z wiodących producentów elektroniki na świecie dla firm z branży AGD, Automotive, HVAC oraz sektora energetycznego.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.