Oferta pracy

Inżynier jakości

Kongsberg Automotive Sp. z o.o.

  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie wymagań jakościowych dla wyrobu i procesu.

  • Opracowanie planów kontroli, instrukcji kontroli, kart pierwszej sztuki, instrukcji containment.

  • Nadzór nad wdrożeniem wymagań klienta i monitorowanie ich spełnienia.

  • Rozpatrywanie reklamacji od klientów, przedstawienie raportu 8D do klienta.

  • Przeprowadzanie analiz stabilności, powtarzalności i odtwarzalności dla systemów pomiarowych (MSA)

  • Przeprowadzanie procesu zatwierdzania części (PPAP, VDA2).

  • Przeprowadzanie audytów procesu VDA 6.3 oraz systemu jakości.

  • Tworzenie standardów jakości.

  • Wspieranie analiz PFMEA.

  • Wsparcie jakościowe dla produkcji.

  • Monitorowanie wskaźników jakościowych, inicjowanie działań korygujących, zapobiegawczych i doskonalących.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Doświadczenie w środowisku produkcyjnym – preferowany przemysł motoryzacyjny.

  • Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych.

  • Znajomość rysunku technicznego.

  • Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością (preferowana znajomość ISO 9001/IATF 16949).

  • Znajomość FMEA, CP, PPAP, MSA, SPC, 8D.

  • Znajomość metod rozwiązywania problemów jakościowych i przeprowadzania analiz statystycznych.

  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy zespołowej.

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej, w przyjaznym zespole profesjonalistów.

  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy.

  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji.

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, w tym możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego lub niemieckiego.

  • Opiekę medyczną w prywatnej sieci klinik.

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.

  • Kartę Multisport, dofinansowywaną w 50% przez firmę.

  • Dofinansowanie do posiłków.

  • Bezpłatny parking.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • pakiet relokacyjny

Kongsberg Automotive provides world-class products to the global vehicle industry. Our products enhance the driving experience, making it safer, more comfortable and sustainable. With revenues of approx. EUR 1.1 billion and approximately 11.500 employees in 19 countries, Kongsberg Automotive is truly a global supplier. The company is headquartered in Zürich, Switzerland and has more than 25 production facilities worldwide. The product portfolio includes seat comfort systems, driver and motion control systems, fluid assemblies, and industrial driver interface products developed for global vehicle manufacturers.

Przewiń do profilu firmy