Logo Pracuj.pl

Inżynier jakości

Kongsberg Automotive Sp. z o.o.O firmie

  • Pruszków, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kongsberg Automotive Sp. z o.o.

3 Maja 8

Pruszków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie wymagań jakościowych dla wyrobu i procesu.
  • Opracowanie Planów Kontroli, Instrukcji Kontroli, Kart Pierwszej sztuki, Instrukcji Containment.
  • Nadzór nad wdrożeniem wymagań klienta i monitorowanie ich spełnienia.
  • Rozpatrywanie reklamacji od klientów, przedstawienie raportu 8D do klienta.
  • Przeprowadzanie analiz stabilności, powtarzalności i odtwarzalności dla systemów pomiarowych.
  • Przeprowadzanie procesu zatwierdzania części (PPAP, VDA2).
  • Przeprowadzanie audytów procesu VDA 6.3 oraz systemu jakości.
  • Tworzenie standardów jakości.
  • Wspieranie analiz PFMEA.
  • Wsparcie jakościowe dla produkcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie w środowisku produkcyjnym – preferowany przemysł motoryzacyjny.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością (preferowana znajomość ISO 9001/IATF 16949).
  • Znajomość 8D, FMEA, PPAP, MSA.
  • Umiejętność definiowania przyczyn źródłowych problemu z wykorzystaniem narzędzi jakościowych.
  • Znajomość metod rozwiązywania problemów jakościowych i przeprowadzania analiz statystycznych.
  • Definiowanie i kontrolowanie wskaźników jakościowych.
  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy zespołowej.
  • Znajomość języka angielskiego – może być sprawdzana w trakcie procesu rekrutacyjnego.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive, w przyjaznym i wspierającym zespole profesjonalistów.
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy.
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, w tym możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Opiekę medyczną.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.
  • Kartę Multisport.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Bezpłatny parking.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • program rekomendacji pracowników

Firma "KONGSBERG AUTOMOTIVE" Sp. z o.o. jest częścią norweskiego koncernu działającego w branży motoryzacyjnej, którego fabryki i przedstawicielstwa zlokalizowane są w 20 krajach Europy, Azji, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Ameryki Środkowej. Dostarczamy komponenty dla największych światowych producentów samochodów. Początki Kongsberg Automotive w Norwegii, gdzie aktualnie mieści się główna siedziba firmy, sięgają roku 1957. Na rynku Polskim działamy od 2000 roku, zakład w Pruszkowie k/Warszawy, zakład w Koluszkach k/Łodzi a od 2017 roku mamy nowy zakład w Brześciu Kujawskim.

Wszystkich zainteresowanych kandydatów prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj”. System przekieruje Cię do ogłoszenia w języku angielskim, zamieszczonego na naszej stronie internetowej w sekcji Kariera, gdzie klikając przycisk „Apply now” wypełnisz krótki formularz oraz zamieścisz swoje CV.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.kongsbergautomotive.com.

Inżynier jakości, 3 Maja 8, Pruszków