Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier jakości/ Quality Engineer - Czechy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego klienta w Czechach, poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    INZ/CZE/0318
    Opis stanowiska:
    • tworzenie oraz nadzór na dokumentacją jakościową,
    • analiza norm, wymagań oraz specyfikacji produktu,
    • planowanie procesów jakościowych odnośnie produktu, który zostanie wprowadzony do produkcji,
    • codzienne monitorowanie, diagnozowanie wad procesu i wprowadzanie poprawek,
    • rozwiązywanie problemów z linią produkcyjną, które są związane z testowaniem produktów,
    • wykorzystywanie narzędzi statystycznych do analizy danych i identyfikacji głównych przyczyn defektów,
    • wspieranie wdrożenia nowego procesu na linii produkcyjnej.
    Profil kandydata:
    • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane w branży automotive),
    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu: TPM, Kaizen i Lean, PPAP, APQP i 8D,
    • gotowość do relokacji (Czechy),
    • gotowość do podnoszenia kwalifikacji.
    Propozycja przyszłego pracodawcy:
    • kontakt z najnowszymi technologiami w branży automotive,
    • praca w międzynarodowym środowisku,  na terenie Czech (Trutnov),
    • stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, liczne premie,
    • umowa o pracę bezpośrednio z naszym klientem w Czechach,
    • bogaty pakiet benefitów,
    • atrakcyjny pakiet relokacyjny,
    • realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
    • bezpłatne kursy językowe (angielski, niemiecki),
    • praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis