Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier jakości - Quality Engineer

KATYA PEOPLE

  • Goleniów

    Goleniów, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy człowieka na stanowisko:

Inżynier Jakości – Quality Engineer

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, wdrażanie oraz nadzór nad przestrzeganiem standardów, metod i technik z zakresu zapewnienia jakości

  • Planowanie jakości produktu/procesu przez stosowanie narzędzi z grupy APQP takich jak Control Plan, SPC, MSA, FMEA, PPAP

  • Wsparcie produkcji w rozwiazywaniu bieżących problemów jakościowych w roli moderatora i eksperta z zakresu technik skutecznego rozwiazywania problemów

  • Walidacja nowych produktów/procesów oraz zmian w już istniejących produktach/procesach

  • Koordynacja działań związanych z wyrobem niezgodnym

  • Analiza problemów jakościowych i nadzorowanie działań korygujących

  • Analiza i koordynacja procesu reklamacji od klientów jako lider zespołu 8D

  • Wsparcie projektów związanych z transferami produkcji z innych zakładów

  • Nadzorowanie procesu zwolnień warunkowych w oparciu o analizę ryzyka

  • Wsparcie procesu wdrażania nowych dostawców

  • Monitorowanie i raportowanie wskaźników jakościowych

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników z zakresu zapewnienia jakości

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych zgodnie z obowiązującymi wymaganiami

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Minimum 2 lata pracy na stanowisku Inżyniera Jakości, Inżyniera Procesu lub pokrewnym w firmie produkcyjnej, w środowisku międzynarodowym

  • Znajomość technik i metod związanych z zapewnieniem jakości w procesie produkcji

  • Wiedze z zakresu skutecznego rozwiazywania problemów

  • Zdolności posługiwania się rysunkiem technicznym oraz podstawowym sprzętem pomiarowym

  • Wiedze z zakresu metod i analiz statystycznych

  • Podstawowe umiejętności w zarzadzaniu projektami

  • Znajomość wymagań normy ISO 9001

  • Podstawowa wiedze z zakresu Lean Manufacturing

  • Spostrzegawczość i uważność na szczegóły

  • Umiejętność analizy danych i formułowania wniosków

  • Systematyczność, innowacyjność, otwartość

  • Proaktywność, dynamika i samodzielność w działaniu

  • Dobra organizacje pracy

  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

  • Wysoka kulturę pracy

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Nastawienie na współprace

  • Motywacje do dalszego rozwoju rozwoju zawodowego, nabywania nowych umiejętności

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office

Pracodawca oferuje

  • Współprace w dynamicznych zespole

  • Demokratyczne przywództwo pozwalajace na rozwój i autonomie

  • Dobra atmosferę współpracy

  • Umowe o prace

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premie

  • Pakiet swiadczen pozapłacowych (prywatna opieke medyczna, ubezpieczenie na zycie,

  • znizki na produkty Grupy; dofinansowanie do posiłków

  • Możliwości doskonalenia zawodowego i ciągłego uczenia się

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi