Oferta pracy

Inżynier Jakości - Quality Engineer (K/M)

Formel D Polska Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozpatrywanie reklamacji klientów w oparciu o raporty 8D i wdrażanie działań naprawczych

  • Prowadzenie procesów reklamacyjnych związanych z komponentami dostawców

  • Aktualizacja dokumentacji jakościowej procesów produkcyjnych (Flow Chart, FMEA, Control Plan, APQP)

  • Monitorowanie wyników pomiaru procesu oraz inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych

  • Przeprowadzenie procesu zatwierdzania produktów u klienta – PPAP

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych procesu, systemu lub produktu u Klienta

  • Nadzorowanie i przestrzeganie wymagań Klienta

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy na terenie całej Polski w zakładach produkcyjnych naszych Klientów (OEM, Tir 1)

  • Gotowość do pracy w delegacji na kilka tygodni lub miesięcy

  • Gotowość do pracy (od poniedziałku do piątku, 3 do 5 dni w zależności od projektu)

  • Doświadczenie zawodowe w branży motoryzacyjnej

  • Wykształcenie wyższe techniczne np. zarządzanie jakością

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, język niemiecki mile widziany

  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej (rysunki, normy itp.)

  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (PPAP, 8D, Flow Chart, FMEA, Control Plan, APQP)

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Bardzo dobre wynagrodzenie w ramach współpracy B2B w ramach, której możesz skorzystać z: ulgi na start, preferencyjnych stawek ZUS przez 24 miesiące, wliczania wydatków w koszty samozatrudnienia, z dotacji unijnych

  • Współpracę w międzynarodowej firmie przy realizacji prestiżowych projektów

  • Elastyczne warunki zatrudnienia

  • Komplet narzędzi współpracy wysokiej jakości (telefon, laptop)

  • Współpracę w zespole profesjonalistów dla wiodących firm produkcyjnych z sektora Automotive

  • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych inicjatyw

  • Dostęp do unikalnej wiedzy, która pozwoli się Tobie rozwinąć jako Inżynierowi jakości

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie wypoczynku

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 10000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 19 krajach. Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Przewiń do profilu firmy