Oferta pracy

Inżynier Jakości

Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów "RAWAG" Sp. z o.o.O firmie

  • Tysiąclecia 5, Rawicz
    Rawicz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów "RAWAG" Sp. z o.o.

Tysiąclecia 5

Rawicz

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie procesu APQP wraz ze stworzeniem Control Planu dla przed-serii i Mass Pro

  • Weryfikacja wdrożonych rozwiązań wynikających z Lesson Learnt z poprzednich projektów i fazy użytkowania

  • Udział w analizach PFMEA

  • Udział w procesie zatwierdzania procesu i produktu nowych części u poddostawców

  • Tworzenie kryteriów akceptacji aspektów wizualnych (i innych uzgodnień) odnośnie jakości dostarczanych wyrobów

  • Prowadzenie 8D oraz rozwiązywanie problemów jakościowych u Klienta i wewnątrz organizacji

  • Nadzór nad dokumentacją jakościową

  • Uczestnictwo w auditach Klienta oraz odbiorach 1 sztuki u Klienta (Fit&Function)

  • Analiza danych, w tym przetwarzanie danych przy pomocy SPC, wprowadzanie działań korekcyjnych i korygujących

  • Znajomość metrologii pomiarowej, mile widziana znajomość MSA

  • Weryfikacja skuteczności kontroli w procesach produkcyjnych

  • Raportowanie KPI

Nasze wymagania

  • Min 3 lata doświadczenia w przemyśle motoryzacyjnym, kolejowym lub lotniczym

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (mile widziana znajomość j. niemieckiego)

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość wymagań normy ISO 9001, mile widziane ISO TS 16949, ISO TS 22163

  • Znajomość technik jakościowych 8D, Core Tools (APQP, PPAP, MSA, PFMEA), PDCA, 5S

  • Mile widziana znajomość procesów: CNC, gięcia, spawania, obróbki chemicznej - anodowania, malowania, klejenia, montażu

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel i PP

  • Umiejętność zarządzania projektami

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • ciekawe wyzwania

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

Schaltbau Rawag to jedna z marek wchodząca w skład Grupy SCHALTBAU. Historia naszej firmy to niemal 50 lat intensywnej działalności w obszarze produkcji wyrobów dedykowanych pojazdom z obszaru transportu publicznego.

Fundament naszej marki tworzą ludzie, których wiedza, doświadczenie, ogromne zaangażowanie i nieustanna chęć rozwoju są gwarancją uzyskania najwyższej jakość produktów. To dzięki naszym wybitnym specjalistom przyczyniamy się do wprowadzania nowych, lepszych rozwiązań czy rozbudowy tych już istniejących.

Przewiń do profilu firmy