Logo Pracuj.pl

Inżynier Jakości

Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów "RAWAG" Sp. z o.o.O firmie

  • Rawicz, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów "RAWAG" Sp. z o.o.

Tysiąclecia 5

Rawicz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie procesu APQP wraz ze stworzeniem Control Planu dla przed-serii i Mass Pro
  • Weryfikacja wdrożonych rozwiązań wynikających z Lesson Learnt z poprzednich projektów i fazy użytkowania
  • Udział w analizach PFMEA
  • Udział w procesie zatwierdzania procesu i produktu nowych części u poddostawców
  • Tworzenie kryteriów akceptacji aspektów wizualnych (i innych uzgodnień) odnośnie jakości dostarczanych wyrobów
  • Prowadzenie 8D oraz rozwiązywanie problemów jakościowych u Klienta i wewnątrz organizacji
  • Nadzór nad dokumentacją jakościową
  • Uczestnictwo w auditach Klienta oraz odbiorach 1 sztuki u Klienta (Fit&Function)
  • Analiza danych, w tym przetwarzanie danych przy pomocy SPC, wprowadzanie działań korekcyjnych i korygujących
  • Znajomość metrologii pomiarowej, mile widziana znajomość MSA
  • Weryfikacja skuteczności kontroli w procesach produkcyjnych
  • Raportowanie KPI

Nasze wymagania

  • Min 3 lata doświadczenia w przemyśle motoryzacyjnym, kolejowym lub lotniczym
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (mile widziana znajomość j. niemieckiego)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość wymagań normy ISO 9001, mile widziane ISO TS 16949, ISO TS 22163
  • Znajomość technik jakościowych 8D, Core Tools (APQP, PPAP, MSA, PFMEA), PDCA, 5S
  • Mile widziana znajomość procesów: CNC, gięcia, spawania, obróbki chemicznej - anodowania, malowania, klejenia, montażu
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel i PP
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • ciekawe wyzwania

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku

Schaltbau Rawag to jedna z marek wchodząca w skład Grupy SCHALTBAU. Historia naszej firmy to niemal 50 lat intensywnej działalności w obszarze produkcji wyrobów dedykowanych pojazdom z obszaru transportu publicznego.

Fundament naszej marki tworzą ludzie, których wiedza, doświadczenie, ogromne zaangażowanie i nieustanna chęć rozwoju są gwarancją uzyskania najwyższej jakość produktów. To dzięki naszym wybitnym specjalistom przyczyniamy się do wprowadzania nowych, lepszych rozwiązań czy rozbudowy tych już istniejących.

Inżynier Jakości, Tysiąclecia 5, Rawicz