Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Jakości

HENGST FILTER POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Rawicz

    Rawicz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za jakość w procesie produkcji filtrów

  • organizacja kontroli jakości na linii produkcyjnej

  • ciągłe doskonalenie procesów i produktów

  • zarządzanie procesem reklamacyjnym

  • udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych

  • udział w tworzeniu dokumentacji w ramach istniejącego systemu zarządzania jakością ISO 9001:2015

  • doskonalenie jakości wewnętrznej poprzez wyznaczanie celów jakościowych

  • analiza problemów jakościowych

  • współpraca z dostawcami w zakresie doskonalenia wyrobu i procesu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • doświadczenie w branży Automotive

  • praktyczna znajomość narzędzi jakościowych oraz metod rozwiązywania problemów (m.in. 8D, 5Why, Diagram Ishikawa, A3)

  • znajomość narzędzi Lean Management

  • samodzielność w realizacji powieżonych zadań, dokładność i terminowość

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji, wykorzystującej nowoczesne rozwiązania i narzędzia

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • szkolenia, możliwości rozwoju i awansu

  • ciekawe wyzwania w pracy na samodzielnym stanowisku

HENGST FILTER POLSKA Sp. z o.o.

Hengst Filtration jest uznanym na całym świecie partnerem w dziedzinie rozwoju oraz dostawcą filtrów i systemów zarządzania płynami dla motoryzacji i przemysłu. Zatrudniając 3.000 osób, działamy na globalnym rynku, posiadając 15 zakładów w Europie, Ameryce Północnej oraz Południowej, jak również w Azji.

Przewiń do profilu firmy