Oferta pracy

Inżynier jakości

LT PRECISION POLAND Sp. z o.oO firmie

LT PRECISION POLAND Sp. z o.o

Polska

Siechnice

LT Precision Poland, dynamicznie rozwijająca się firma produkująca części do akumulatorów przeznaczonych do pojazdów elektrycznych, zatrudni do swojego zakładu w Siechnicach:

Opis stanowiska:

  • Identyfikowanie, analizowanie oraz rozwiązywanie problemów jakościowych,
  • Wprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych,
  • Przygotowanie nadzorowanie i uaktualnianie dokumentacji jakościowych,
  • Przeprowadzanie audytów procesu i systemu,
  • Doskonalenie bieżących procesów produkcyjnych,
  • Nadzorowanie reklamacji do dostawców i reklamacji od klientów,
  • Przeprowadzanie szkoleń dotyczących jakości na wszystkich obszarach oraz procesach  produkcyjnych,
  • Współtworzenie analiz FMEA i na jej podstawie tworzenie planu kontroli wyrobu,
  • Prowadzenie projektów związanych z wdrożeniem nowych produktów,
  • Walidację nowych metod testowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość metod rozwiązywania problemów jakościowych,
  • Umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym,
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
  • Posługiwanie się programami MS Power Point i Excel,
  • Dobra organizacja czasu pracy, samodyscyplina, komunikatywność,
  • Samodzielność jak i umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej mile widziane.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia kwalifikacyjne,
  • Pracę w miłym zespole,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim oraz angielskim klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy