Inżynier Jakości

Scanfil Poland Sp. z o.o. Oddział w SieradzuO firmie

Rekrutacja zdalna

Scanfil Poland Sp. z o.o. Oddział w Sieradzu

Wojska Polskiego 107

Sieradz

Scanfil Poland Sp. z o.o . jest częścią fińskiej Grupy Scanfil. Główna siedziba mieści się w Sievi w Finlandii. Jesteśmy producentem kontraktowym i dostawcą systemów dla branży elektronicznej z 40-letnim doświadczeniem.

Naszymi klientami są światowe koncerny, dla których realizujemy szeroki zakres usług. Od projektowania przez produkcję i zaopatrzenie w materiały, po rozwiązania logistyczne. Produkujemy pod marką klienta. Działamy głównie w obszarach elektroniki, mechaniki i integracji systemów.

W skład grupy wchodzi 10 fabryk w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Łączna liczba pracowników na całym świecie wynosi 3500.

Scanfil w Sieradzu jest największą fabryką w grupie wszystkich fabryk Scanfil na świecie. Zatrudniamy blisko 1000 pracowników.

Obowiązki:

  • Współpraca z klientem w kwestiach jakościowych
  • Przygotowanie dokumentacji jakościowej, PPAP
  • Rozpatrywanie reklamacji od klientów
  • Koordynacja działań naprawczych w celu poprawy jakości produktów
  • Ciągłe doskonalenie procesu
  • Praca zgodnie ze strategią „Drive to 0 Defects”

Nasze wymagania:

  • Poszukujemy osób komunikatywnych, otwartych, potrafiących pracować w zespole
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)
  • Znajomość metod i narzędzi zarządzania jakością
  • Dobra znajomość narzędzi MS Office (MS Word, MS Outlook, MS Excel, Power Point)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności analityczne
  • Doświadczenie w pracy z klientem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Jasne kryteria dotyczące możliwości rozwoju i awansu
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • System Motywacji Pozapłacowej (eventy integracyjne)
  • Prywatną opiekę medyczną oraz Kartę MultiSport w atrakcyjnej cenie
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

A dodatkowo:

  • Miłą atmosferę w dynamicznym, pełnym wyzwań i możliwości środowisku pracy
  • Pozytywną kulturę pracy opartą o skandynawskie wartości
  • Bogaty pakiet socjalny: paczki dla nowonarodzonych dzieci, prezenty na święta, bony podarunkowe, bilety do kina, prezenty na dzień dziecka, dofinansowanie do wakacji i wiele innych
  • Na terenie firmy jest parking, stołówka oraz siłownia 😉
Dołącz do naszego zespołu! Pierwszy krok to pozostawienie swojego CV w naszej bazie kandydatów. Serdecznie zapraszamy!

Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez Scanfil Poland Sp. z o.o. Oddział w Sieradzu, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: [email protected]. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy