Inżynier Jakości

  • Skawina, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-05
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2018-07-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Spółka Nowoczesne Produkty Aluminiowe Skawina to jedyny producent walcówki aluminiowej oraz jeden z największych producentów drutów i przewodów aluminiowych w Polsce. Nasze wyroby sprzedajemy największym światowym producentom z rynku energetycznego, spożywczego, automotive i AGD. Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Skawina

    Opis stanowiska:

    • Nadzór nad jakością wyrobów i surowców
    • Ustalanie kryteriów akceptacji wyrobu
    • Opracowanie Procedur, Planów Kontroli, Instrukcji Kontroli
    • Nadzór nad wdrożeniem wymagań klienta i monitorowanie ich spełnienia
    • Współudział w rozpatrywaniu reklamacji od klientów, przedstawienie raportu 8D do klienta oraz proaktywny kontakt z klientem w przypadku problemów lub reklamacji, nadzór nad dokumentacją jakościową klienta
    • Przeprowadzanie procesu zatwierdzania części (PPAP)
    • Przeprowadzanie audytów procesu, wyrobu – VDA 6.3, VDA 6.5, oraz systemu jakości IATF16949;
    • Inicjowanie i nadzór FMEA , wspieranie analiz PFMEA
    • Tworzenie standardów jakości oraz wspieranie rozwoju systemu i dokumentacji jakościowej w organizacji
    • Wsparcie realizacjąjakościowe dla produkcji oraz wspieranie procesu szkolenia pracowników
    • Opracowywanie raportów i zestawień jakościowych, prowadzenie statystyk - SPC
    • Przeprowadzanie działań korygująco – zapobiegawczych oraz nadzór nad ich

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
    • Wiedza z zakresu norm IATF TS 16949, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015; ISO 18001:2007, standardu VDA 6.3, VDA 6.5
    • Doświadczenie w pracy w branży automotive
    • Znajomość narzędzi jakościowych i statystycznych: APQP, PPAP,FMEA, SPC
    • min. dobra znajomość języka angielskiego poziom B1

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
    • Motywujące warunki wynagradzania uwzględniające wyniki pracy
    • Możliwości rozwoju w ramach wewnętrznego i zewnętrznego systemu szkoleń
    • Niezbędne narzędzia pracy do wykonywania wszystkich zadań
    • Możliwość rozwoju w ramach międzynarodowej korporacji

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk:

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Boryszew Spółka Akcyjna Oddział Nowoczesne Produkty Aluminiowe Skawina moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Boryszew Spółka Akcyjna Oddział Nowoczesne Produkty Aluminiowe Skawina moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
    bottom