Logo Pracuj.pl

Inżynier Jakości

MolttonO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z Klientami firmy
  • Określanie i wdrażanie planów jakości,
  • Przygotowywanie danych (próbki, standardy, instrukcje, pomiary, badania, analizy) dla wszystkich etapów rozwoju projektu oraz walidacji wewnętrznych,
  • Przygotowywanie danych (próbki, pomiary, testy, analizy) dla Klientów,
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń jakościowych dla pracowników,
  • Aktywny udział w projektach i spotkaniach związanych z jakością,
  • Przygotowywanie danych i tworzenie raportów.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze jakości w branży automotive,
  • praktyczna umiejętność posługiwania się dokumentacja techniczną, w tym rysunkiem technicznym,
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, 8D, Pareto, APQP, MSA),
  • Znajomość ISO 9001 i IATF 16949,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 9001 i IATF 16949.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym zakładzie produkcyjnym będącym liderem w swojej branży,
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Inżynier Jakości, śląskie