Oferta pracy

Inżynier Jakości

Exact Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni kontakt z Klientem na etapie nowych uruchomień i produkcji seryjnej

  • Nadzorowanie oraz udział w przygotowaniu sztuk do Klienta (testy itp)

  • Opracowywanie i zarządzanie reklamacjami od klienta, prowadzenie analiz na portalach jakościowych klienta

  • Wdrażanie nowych projektów (dokumentacja jakościowa, wzorce, pomiary, analiza danych, audtyty, przygotowanie PPAP)

  • Wsparcie przy przeprowadzanie analiz jakościowych procesów i wyrobów z wykorzystaniem poznanych metod i technik jakościowych oraz udział przy opracowywaniu dokumentacji procesowej

  • Współpraca z laboratoriami w zakresie badań walidacyjnych dot. Klientów, ustalanie metod kontroli

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane w obszarze jakości lub o profilu technicznym)

  • Min. 2 letnie doświadczenie w dziale jakości w zakładzie produkcyjnym branży Automotive

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Wiedza w zakresie jakościowych standardów przemysłu motoryzacyjnego – normy IATF 16949 oraz norm VDA (m.in. 6.3, 6.5, 16)

  • Znajomość narzędzi zarządzania jakością: PPAP, 8D, Control Plan, FMEA, SPC, MSA, APQP, 5Why, Ishikawa,

  • Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B

  • Samodzielność w działaniu, doskonała organizacja pracy

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność aktywnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym i ustabilizowanej pozycji na rynku

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy

  • Pracę w zespole nastawionym na rozwój

  • Atrakcyjne świadczenia z zakresu opieki zdrowotnej

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę bądź kontraktu B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne ( 3000-5000 zł netto )

Exact Systems Sp. z o.o.

Grupa Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii oraz Hiszpanii. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy

Kontakt

Osoby zainteresowane współpracą z Exact Systems Sp. z o.o. i spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji CV.