Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Jakości

SumiRiko Automotive Hose Sp. z o.o.O firmie

SumiRiko Automotive Hose Sp. z o.o.

Gabriela Narutowicza 61

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • stała współpraca z klientami w kwestiach jakościowych,

  • zarządzanie problemami jakościowymi klientów i monitorowanie wskaźników jakościowych,

  • uczestnictwo w audytach klientów,

  • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową,

  • analiza danych statystycznych,

  • współpraca z działem produkcji i innymi działami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym w obszarze jakości,

  • praktyczna wiedza z zakresu metod, systemu i narzędzi jakościowych,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • bardzo dobra obsługa programów MS Excel, MS Power Point, MS Word,

  • umiejętność rozwiązywania problemów i pracy zespołowej,

  • dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata,

  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, benefity finansowe na święta),

  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,

  • dogodną lokalizację pracy (Sielec, obok centrum miasta),

  • możliwość realizacji własnych pomysłów, otwartość i różnorodność wśród współpracowników.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. to inwestycja japońskiego koncernu Sumitomo Riko, światowego lidera w zakresie produkcji wyrobów na potrzeby branży motoryzacyjnej.

Nowoczesny zakład, zlokalizowany w centrum Sosnowca produkuje przewody do układów paliwowych, klimatyzacji oraz jednostek napędowych.

Przewiń do profilu firmy

Nowoczesny zakład, zlokalizowany blisko centrum Sosnowca produkuje przewody do układów paliwowych, klimatyzacji oraz jednostek napędowych.