Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Jakości

"CEBI POLAND" sp. z o.o.O firmie

  • Wygoda 9A, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

"CEBI POLAND" sp. z o.o.

Wygoda 9A

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie relacjami z klientami – prowadzenie prawidłowej komunikacji, przygotowywanie raportów, udział w audytach procesów klienta, udział w wizytach u klientów

  • Przygotowywanie dokumentacji PPAP przy współpracy z Inżynierią

  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych

  • Udział w działaniach poprawiających procesy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość standardów jakości branży motoryzacyjnej, w tym wymagań IATF 16949

  • Znajomość narzędzi jakościowych i umiejętność ich stosowania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (+prawo jazdy)

  • Komunikatywność, proaktywne podejście do poszukiwania wiedzy i rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem

  • Pracę w siedzibie firmy w godzinach 8-16

  • Pracę w środowisku międzynarodowym

  • Udział w ciekawych projektach

O nas

Jesteśmy firmą produkcyjną działająca w sektorze motoryzacji i ADG.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie CV, mile widziane CV w języku angielskim.