Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Inżynier Jakości - Specjalista ds. kontroli jakości

CVGS Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Przejazdowa 99, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CVGS Sp. z o.o. Sp.k.

Przejazdowa 99

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny nadzór nad jakością procesu i produktu

  • Kontrola i wykonywanie badań laboratoryjnych dostarczanych materiałów / półproduktów/ wyrobów

  • Monitorowanie, raportowanie i analiza wyników badań oraz wybranych wskaźników jakościowych

  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników

  • Uczestniczenie w procesie zatwierdzania wyrobów (PPAP) i obsługi reklamacji (8D)

  • Kontakt z dostawcami w przypadku problemów z materiałami (reklamacje dostaw)

  • Wsparcie w analizach problemów związanych z jakością produktu (reklamacje klienta)

  • Raportowani do przełożonego

  • Współpraca z pozostałymi działami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub inżynierskie

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

  • Znajomość narzędzi jakościowych i rozwiązywania problemów

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywność i samodzielność w pracy oraz chęci do nauki

  • Sumienność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu

  • Kreatywność i otwartość na podejmowanie nowych wyzwań

  • Umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju

  • Bezpieczne środowisko pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pakiet socjalny dla pracownika (m.in. ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport, wczasy pod grusza)

CVGS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa w Tychach, woj. Śląskie poszukuje kandydatów na stanowisko: Inżynier Jakości / Specjalista ds. kontroli jakości.

Przewiń do profilu firmy