Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości - Specjalista w zakresie analizy hałasu i wibracji

  • Jawor, Legnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Legnica / Jawor

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad sprzętem i oprogramowaniem używanym do pomiaru hałasu i wibracji silnika.
    • Analiza i interpretacja wyników pomiaru hałasu i wibracji silnika.
    • Korelacja wyników pomiaru kabin testowych z wynikami pomiarów w samochodzie.
    • Współpraca z działem design w zakresie analizy wyników hałasu i wibracji.
    • Planowanie i nadzorowanie usprawnień i przeglądów okresowych urządzeń pomiarowych.
    • Analiza reklamacji i opracowywanie wniosków z analizy.
    • Raportowanie do Quality Manager Hot Test and Audit.
    • Wywiązywanie się z celów i zapewnienie standardów jakościowych.
    • Rozwiązywanie problemów i zgłaszanie usprawnień.

    Wymagania:

    • Wykształcenie: Inżynier z minimum 3 letnim doświadczeniem w dziale jakości.
    • Wiedza w zakresie analizy hałasu i wibracji.
    • Wiedza w zakresie montażu i pracy silnika spalinowego.
    • Doświadczenie w zakresie auditu produktu i/lub procesu.
    • Doświadczenie w zakresie planowania i przeprowadzania testów urządzeń mechanicznych.
    • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym.
    • Kompetencje: umiejętność pracy w zespole, poczucie odpowiedzialności, samodzielność, zaangażowanie i wysoki stopień proaktywności.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z klauzulą: „Udzielam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego (obecnym i przyszłymi), zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w w/w celach przez spółkę Daimler AG z siedzibą w Stuttgarcie (Niemcy).”