Logo Pracuj.pl

Inżynier Jakości (SQA)

Simoldes Plásticos Polska Sp. z.o.o.O firmie

  • Żory, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Simoldes Plásticos Polska Sp. z.o.o.

Industrialna 7

Żory

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości dostaw wysokiej jakości komponentów, spełniających standardy klientów
  • Odbieranie, analizowanie i uczestniczenie w walidacji próbek wstępnych oraz PPAP od dostawców
  • Zatwierdzanie otrzymanych partii, oraz obciążanie dostawców kosztami związanymi z niespełnieniem norm jakościowych
  • Zarządzanie procesem reklamacji, oraz prowadzenie działań naprawczych, zgodnie z procesem 8D
  • Przeprowadzanie i udział w audytach wewnętrznych oraz u dostawców
  • Prowadzenie i analiza raportów jakościowych
  • Budowanie dobrych relacji, oraz udział w procesie doskonalenia dostawców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze jakości w branży automotive
  • Znajomość narzędzi jakościowych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Mile widziane

  • Znajomość normy IATF, PPAP (VDA/MLA), APQP oraz VDA 6.3/6.5

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • pikniki rodzinne
  • trzynaste wynagrodzenie

Simoldes Plasticos to firma rodzinna, której założycielem jest Antonio Rodrigues.

Początek działalności przypada na lata sześćdziesiąte, właśnie wtedy powstała fabryka produkująca formy wtryskowe, natomiast już w latach osiemdziesiątych w Portugalii powstały pierwsze zakłady zajmujące się przetwórstwem tworzyw sztucznych.

Inżynier Jakości (SQA), Industrialna 7, Żory