Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości

  • Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 12.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Decora S.A. – spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, jest wiodącym producentem i dystrybutorem produktów wykończenia oraz dekoracji wnętrz. Jesteśmy obecni na europejskim rynku od blisko 25 lat stale odpowiadając na potrzeby naszych klientów poprzez zróżnicowaną ofertę produktową. Organizacja wielokrotnie honorowana i nagradzana w uznaniu osiągnięć i profesjonalizmu w działaniu. Więcej informacji – zapraszamy: www.decora.eu.

    Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

    Zadania na stanowisku:

    • nadzór na procesem produkcyjnym poprzez: codzienną kontrolę realizowanych procesów i produkowanych wyrobów, bieżącą kontrolę wskaźników i rozwiązywanie pojawiających się problemów jakościowych,
    • ustalanie niezbędnych działań korygujących i zapobiegawczych,
    • przeprowadzania audytów procesu i produktu,
    • inicjowanie działań związanych z ciągłym doskonaleniem procesów w porozumieniu z pracownikami wszystkich działów,
    • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej związanej z realizacją procesów produkcyjnych,
    • analiza wyników audytów,
    • zarządzanie reklamacjam

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe lub techniczne poparte kilkuletnią praktyką w dziale jakości,
    • dobra znajomość języka angielskiego, znajomość systemu SAP
    • umiejętność posługiwania się narzędziami jakości
    • znajomość MS-Office (szczególnie Excel)
    • umiejętność analitycznego myślenia.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w stabilnej międzynarodowej firmie,
    • atrakcyjne warunki pracy – w tym umowa o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego, szeroki wybór szkoleń,
    • szereg benefitów, w tym m.in.: dodatkowa opieka medyczna, karty MultiSport, ubezpieczenie grupowe

    Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Decora S.A., z siedzibą ul. Ignacego Prądzyńskiego 24A, 63-000 Sroda Wielkopolska. Państwa dane osobowe będą przetwarzanew związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit.c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.