Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier jakości

HYDRASPECMA Sp. z o.o.

  • Przemysłowa 14, Stargard
    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Przemysłowa 14

Stargard

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie odpowiednich standardów jakości danego produktu,

  • Tworzenie, wdrażanie oraz nadzór nad przestrzeganiem systemów, standardów, metod i technik zapewnienia jakości,

  • Kontrola jakości komponentów procesu wytwarzania oraz gotowych produktów,

  • Analizowanie problemów jakościowych i wdrażanie działań korygujących,

  • Analiza i weryfikacja reklamacji klienta,

  • Prowadzenie działań korygujących i zapobiegawczych,

  • Bieżący kontakt z Klientami odnośnie spraw dotyczących jakości.

  • Szkolenie innych pracowników z zakresu norm jakości i środowiska,

  • Uczestnictwo w realizacji planów audytów, raportów i analiz dotyczących jakości i środowiska,

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych, procesu oraz wyrobu i wysyłki,

  • Nadzór nad monitorowaniem oraz pomiarami charakterystyk i wskaźników jakościowych,

  • Nadzór nad sprzętem kontrolnym i pomiarowym,

  • Uczestnictwo we wdrażaniu nowych projektów do produkcji seryjnej oraz prowadzenie stosownej dokumentacji,

  • Nadzorowanie celów jakościowych i środowiskowych oraz podejmowanie działań prowadzących do osiągania założonych celów,

  • Wpieranie działu produkcji oraz logistyki w kwestiach związanych z jakością wyrobów,

  • Czynne uczestnictwo w działaniach zespołu PFMEA,

  • Opracowywanie i aktualizowanie procedur i instrukcji,

  • Nadzór nad dokumentacją jakościową

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Umiejętność pracy zespołowej, elastyczność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązki

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość norm ISO9001 oraz 14001

  • Uprawnienia audytora wewnętrznego ISO9001 oraz ISO14001

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych

  • Umiejętność stosowania narzędzi rozwiązywania problemów 8D, Ishikawa, 5Why

Mile widziane

  • Znajomość specyficznych wymagań branży automotive oraz standardu IATF16949

  • Uprawnienia audytora wewnętrznego IATF16949

  • Znajomość branży hydrauliki siłowej

  • Znajomość wymagań PPAP lub VDA2, FEMA, SPC, etc.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę w rozwijającej się oraz przyjaznej organizacji, w międzynarodowym środowisku

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę sportową

  • grupowe ubezpieczenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Firma HydraSpecma to wiodący producent rur giętych, węży hydraulicznych oraz systemów hydraulicznych.

Przewiń do profilu firmy