Oferta pracy

Inżynier Jakości

Cargotec Poland sp. z o.o. / KALMAR

  • Stargard

    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad wyznaczoną linia produkcyjną

  • Pro aktywne i efektywne zapewnianie jakości na linii produkcyjnej

  • Nadzór nad dostawcami

  • Sprawdzanie / kwalifikowanie dostaw

  • Utrzymywanie zapisów z inspekcji

  • Obsługa reklamacji poddostawców (wystawienie/ raportowanie/odzyskiwanie kosztów/ ocena działań korygujących. Poddostawców/zamykanie reklamacji)

  • Zatwierdzanie nowych części i części od nowych dostawców (w tym lokalizacja / serializacja części)

  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji, zapisów: systemu zapewnienia jakości / Control Plany /, inne

  • Udział w zespołach FMEA

  • Ciągłe doskonalenie produktu / procesu / systemu

  • Szkolenia z zakresu wyrobu dla pracowników

  • Wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych

  • Obsługa reklamacji od klienta

  • Dokumentowanie 8D / rejestr/ root-cause analysis/ definiowanie działań, korygujących i zapobiegawczych/ wdrażanie działań po reklamacyjnych/ zamykanie reklamacji

  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym

  • Odseparowanie wyrobu/ umieszczanie hold area/ uaktualnianie systemów/dokumentacji/ kwalifikowanie wyrobu: re-work/ scrap/ użycie bez poprawek (deviation approval)

  • Ponowna kwalifikacja wyrobu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub adekwatne doświadczenie

  • Budowa maszyn, mechanika/elektronika/mechanika pojazdowa /spawalnictwo

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej

  • Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego

  • Mile widziane uprawnienia VT 1 & 2

  • Umiejętności Znajomość rysunku technicznego

  • Obsługa komputera (pakiet office)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość Quality tools: FMEA /

  • APQP / PPAP/ MSA/SPC

  • Mile widziana znajomość Lean Manufacturing

  • Mile widziana znajomość 6 Sigma

  • Mile widziane znajomość 8D

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie odpowiadającym CAE)

  • Kreatywność

  • Pro aktywność

  • Szybkie przyswajanie wiedzy

  • Analityczne myślenie

  • Dokładność i spostrzegawczość

  • Dyspozycyjność

  • Poczucie odpowiedzialności

  • Lojalność

  • Asertywność

  • Chęć do dalszego rozwoju zawodowego

To oferujemy

  • dostęp do bogatego pakietu świadczeń socjalnych: dofinansowanie do karty MultiSport, wypoczynku pracownika i jego rodziny oraz dostęp do obiektów sportowych i kulturalnych,

  • dofinansowanie do pysznych posiłków w firmowej kantynie

  • pakiet prywatnej opieki medycznej Medicover i ubezpieczenie z firmy Uniqa oraz dostęp do Prywatnego Programu Emerytalnego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • bony żywieniowe

Cel stanowiska

Zapewnienie jakości na linii produkcyjnej. Ciągłe doskonalenie jakości produktu i zintegrowanego systemu zarządzania. Zapewnienie satysfakcji klienta wewnętrznego i zewnętrznego.

Kalmar jest liderem w zakresie produkcji maszyn do przeładunku kontenerów, automatyki portowej i serwisu. Zaopatrujemy w nasze maszyny: operatorów portowych i terminalowych, centra dystrybucji oraz przemysł ciężki. Co czwarty kontener na świecie jest przemieszczany za pomocą rozwiązań Kalmar. www.kalmarglobal.com

Kalmar jest częścią fińskiego koncernu Cargotec. Łączna wartość sprzedaży realizowanej przez Cargotec w 2014 roku wyniosła około 3,4 miliarda EUR, na całym świecie zatrudniamy około 11 000 osób. Emitowane przez firmę Cargotec akcje klasy B, oznaczone symbolem CGCBV, są notowane na NASDAQ OMX Helsinki Ltd. www.cargotec.com

Budowa naszej montowni w Stargardzie Szczecińskim została uznana przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych za największą zagraniczną inwestycję w 2009 roku. W 2013 roku otworzyliśmy kolejny zakład montażowy w Stargardzie. Obecnie w dwóch fabrykach zatrudniamy około 700 osób.

Przewiń do profilu firmy