inżynier jakości

  • Stargard, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2018-12-07
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2019-01-06)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracowałeś już w dziale jakości? Posługujesz się biegle językiem angielskim? Chcesz zdobywać doświadczenie w firmie z zagranicznym kapitałem? Zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy.

    Nr ref.: /13/09/2018/MG/34261
    Stargard
    oferujemy
    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa+premia kwartalna)
    • pracę w godz. 7 -15 lub 8 -16
    • karta multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe
    zadania
    • nadzór nad procesem zbierania danych
    • prowadzenie i analiza statystyk jakościowych
    • nadzór nad działaniami korygującymi i zapobiegawczymi w określonym procesie
    • obsługa reklamacji
    • tworzenie dokumentacji - plany kontrolne, instrukcje stanowiskowe
    • inicjowanie zmian inżynieryjnych
    • przeprowadzanie audytów procesów i wyrobów gotowych
    oczekujemy
    • wykształcenia wyższego
    • komunikatywnej znajomości j. angielskiego
    • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
    • znajomość systemów jakościowych
    • certyfikaty Six Sigma Green Belt - mile widziane
    • znajomość pakietu MS office

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47