Ta oferta pracy jest nieaktualna od 53 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości

  • Świdnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

DBI Plastics founded in 1937 as one of the first manufacturers of plastics in Denmark. Today, DBI is a global company, AAA rated and certified according to ISO/TS 16949:2009, ISO9001:2008, ISO 14001:2004. Our key business focus area is strategic protective solutions, based on system solutions and individual developments. We operate in three main areas: Automotive, Machine and Engineering.

Obecnie do naszego zakładu w Świdnicy poszukujemy kandydata na stanowisko:

INŻYNIER JAKOŚCI

Zadania:

  • Przygotowanie dokumentacji związanej z procesem zatwierdzania wyrobów do produkcji seryjnej;
    dla klienta (PPAP/ Proces APQP);
  • Prowadzenie projektów z Klientem od strony jakości;
  • Nadzorowanie i analiza zgodności procesów projektowych i produkcyjnych z wyznaczonymi standardami i celami jakościowymi;
  • Przeprowadzanie pomiarów części i przygotowanie raportów pomiarowych;
  • Kompletowanie dokumentacji jakościowej;
  • Współpraca z Działem Technologii.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Mechanika i Budowa Maszyn,Metrologia,Inżynieria Materiałowa );
  • Doświadczenie w obsłudze przyrządów pomiarowych 2-3 lata ( maszyna 3D);
  • Umiejetność przeprowadzania procesów PPAP;
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodna komunikacje w międzynarodowym środowisku;
  • Znajomość norm oraz narzędzi związanych z jakością (ISO/TS 16949, FMEA, SPC, MSA itp.);
  • Znajomość systemów zarządzania jakością;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Analityczne myślenie i kreatywność w rozwiązywaniu problemów;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skuteczność działania, samodzielność;
  • Komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania

DBI Plastics Sp. z o.o., ul.Towarowa 30, 58-100 Świdnica,
www.dbiplastics.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. nr 133 poz. 883)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się