Ta oferta pracy jest nieaktualna od 299 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości

  • Świdnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DBI Plastics founded in 1937 as one of the first manufacturers of plastics in Denmark. Today, DBI is a global company, AAA rated and certified according to ISO/TS 16949:2009, ISO9001:2008, ISO 14001:2004. Our key business focus area is strategic protective solutions, based on system solutions and individual developments. We operate in three main areas: Automotive, Machine and Engineering.

    Obecnie do naszego zakładu w Świdnicy poszukujemy kandydata na stanowisko:

    INŻYNIER JAKOŚCI

    Zadania:

    • Przygotowanie dokumentacji związanej z procesem zatwierdzania wyrobów do produkcji seryjnej;
      dla klienta (PPAP/ Proces APQP);
    • Prowadzenie projektów z Klientem od strony jakości;
    • Nadzorowanie i analiza zgodności procesów projektowych i produkcyjnych z wyznaczonymi standardami i celami jakościowymi;
    • Przeprowadzanie pomiarów części i przygotowanie raportów pomiarowych;
    • Kompletowanie dokumentacji jakościowej;
    • Współpraca z Działem Technologii.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Mechanika i Budowa Maszyn,Metrologia,Inżynieria Materiałowa );
    • Doświadczenie w obsłudze przyrządów pomiarowych 2-3 lata ( maszyna 3D);
    • Umiejetność przeprowadzania procesów PPAP;
    • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodna komunikacje w międzynarodowym środowisku;
    • Znajomość norm oraz narzędzi związanych z jakością (ISO/TS 16949, FMEA, SPC, MSA itp.);
    • Znajomość systemów zarządzania jakością;
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
    • Analityczne myślenie i kreatywność w rozwiązywaniu problemów;
    • Bardzo dobra organizacja pracy, skuteczność działania, samodzielność;
    • Komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
    • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania

    DBI Plastics Sp. z o.o., ul.Towarowa 30, 58-100 Świdnica,
    www.dbiplastics.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. nr 133 poz. 883)".