Oferta pracy

Inżynier Jakości (System QMS/SQA)

TPV Displays Polska Sp. z o.o.O firmie

TPV Displays Polska Sp. z o.o.

Złotego Smoka 9

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie funkcjonowania Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością (IMS)

  • Nadzór i aktualizacja dokumentacji systemowej ISO

  • Nadzór i koordynacja audytów wewnętrznych, zewnętrznych i Klienta

  • Szkolenia z zakresu norm i standardów jakościowych

  • Zapewnienie jakości dla przydzielonej grupy materiałowej (monitorowanie, udział w analizach,

  • proces reklamacyjny, definiowanie wymagań dla kontroli wejściowej – IQC)

  • Wdrażanie i nadzór nad działaniami korygującymi i zapobiegawczymi

  • Raportowanie wyników jakościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne

  • Znajomość standardów jakościowych ISO (9001, 14001, 45001)

  • Doświadczenie w audytowaniu

  • Podstawowa znajomość narzędzi jakościowych

  • Podstawowa znajomość narzędzi MS Office

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Gotowość do pracy w zmiennym i dynamicznym środowisku biznesowym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz stabilność zatrudnienia

  • Rozwój kompetencji zawodowych w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Przyjazną atmosferę

  • Prywatną opiekę medyczn