Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Jakości

Cukiernia Mistrza Jana Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Cukiernia Mistrza Jana Sp. z o.o. w Szczecinie jest producentem wyrobów cukierniczych realizującym indywidualne zlecenia Klientów (produkcja pod prywatną marką Klienta) zarówno na rynek polski jak i stale rosnący rynek zagraniczny. Doświadczona załoga, park maszynowy oraz posiadane know how pozwalają realizować najróżniejsze projekty produkcyjne słodkiej branży na całym świecie. Więcej informacji o firmie pod adresem http://www.bbflimited.com

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie specyfikacji wyrobów gotowych
  • Opracowywanie standardów jakościowych wyrobów
  • Współpraca z Klientami w zakresie uzgodnień specyfikacji wyrobów gotowych
  • Współpraca z Dostawcami w zakresie specyfikacji surowców
  • Przygotowywanie raportów KPI
  • Powyższe zadania będą wykonywane w języku angielskim
  • Raportowanie do Technical Managera

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane Technologia żywności, Technologia chemiczna, pokrewne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego – codzienna praca w języku angielskim
  • Bardzo dobra obsługa komputera (szczególnie Excel, bazy danych)
  • Dokładność, cierpliwość, umiejętność działania pod presją, zdolność dokonywania szybkiej analizy sytuacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pisania specyfikacji dla Klientów brytyjskich w branży spożywczej będzie dużym atutem
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy w UK

Nasza oferta:

  • Praca w międzynarodowej firmie i przyjaznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Ogłoszenie archiwalne