Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier jakości

Nexans Industry Solutions Sp. z o.o.

  • Cynkowa 12, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Cynkowa 12

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja działań związanych z opracowywaniem danych do zatwierdzenia części i procesów przez klienta (PPAP)

  • Zarządzanie reklamacjami klienta zgodnie z procedurami

  • Ścisła współpraca z działami produkcji, magazynu i jakości

  • Rejestrowanie lokalnych danych QE w ramach MSA i testów wewnętrznych

  • Nadzór nad przebiegiem prawidłowych procesów produkcyjnych zgodnym z wymaganiami jakościowymi

  • Udział w tworzeniu dokumentacji zarządzania jakością

  • Nadzór nad przebiegiem działań korygujących

  • Przygotowywanie zestawień i raportów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

  • Doświadczenie min 1 rok na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym

  • Znajomość narzędzi jakościowych

  • Znajomość PPAP, planów kontroli

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Wysoka komunikatywność

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności excel), doświadczenie w pracy z systemami ERP

  • Audytor wewnętrzny ISO- 9001, 14001 mile widziane

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze opartej na słuchaniu zadawaniu pytań oraz wzajemnym zaufaniu i szacunku

  • Realny wpływ na rozwój polskiego oddziału

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatne ubezpieczenie grupowe dofinansowane przez pracodawcę

  • Prywatną opiekę medyczną LUX MED

  • Codzienną dawkę świeżych owoców, dobrą kawę czekoladę

  • Warsztaty zespołowe

  • Bezpłatny Parking

  • Codzienną pracę w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Nexans jest światowym liderem w przemyśle kablowym, dostarcza firmom energetycznym i telekomunikacyjnym kable i systemy podnoszące jakość i bezpieczeństwo sieci.

Posiada 82 fabryki w ponad 30 krajach, zatrudnia prawie 26 000 i prowadzi działalność handlową na całym świecie. Firma jest notowana na giełdzie w Paryżu.

Nexans jest również właścicielem patentu z 1926r. na elektryczne przewody grzejne.

W marcu 2018 roku otworzyliśmy nową lokalizację w Szczecinie.

Nasz oddział specjalizuje się w konfekcjonowaniu przewodów do turbin wiatrowych.

Jesteśmy pionierami w produktach zaawansowanych technologicznie, oddani naszym Klientom oraz posiadamy doświadczenie w zaawansowanych usługach.

Więcej o firmie: https://www.nexans.com/

Poszukujemy osoby, która przede wszystkim wykaże się odpowiedzialność za swój obszar, dla której orientacja na zadania i dążenie do doskonalenia procesów będzie kluczowe.

Przewiń do profilu firmy

Nasz zespół:

Jesteśmy zespołem, który bardzo sobie ceni wzajemną pomoc, wsparcie, zaufanie i swobodną dyskusje o różnych rozwiązaniach. Dzielimy się wiedzą i rozwijamy swoje potencjały. Lubimy ze sobą spędzać czas. Czasem mamy zwariowane pomysły 😊 Tworzymy fajna kulturę organizacyjną. Codziennie się rozwijamy i zdobywamy wiedzę w nowych zadaniach.