Oferta pracy

Inżynier jakości

LSJ HR GROUP

8 00012 000 brutto / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla skandynawskiej firmy produkcyjnej, produkującej profesjonalny sprzęt wykorzystywany w przemyśle lekkim, poszukujemy doświadczonej i odpowiedzialnej osoby chcącej rozwijać się w międzynarodowym środowisku! Jeśli poszukujesz stabilnego zatrudnienia i chcesz podjąć się nowych wyzwań – szukamy właśnie Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych

  • Zarządzanie i raportowanie awarii wewnętrznych

  • Rozstrzyganie problemów Klientów

  • Planowanie działań mających na celu poprawę jakości QHSE

  • Szkolenia pracowników z wiedzy na temat jakości (8D, APQP, DMAIC, MSA, SPC, Capability studies itp.)

  • Opracowywanie planów kontroli oraz definiowanie niezgodności Klientów

  • Utrzymywanie systemów zarządzania jakością wraz z wymaganą dokumentacją

  • Ścisła współpraca z działem inżynieryjnym w celu inicjowania i prowadzenia działań w oparciu o bieżące potrzeby

  • Wspieranie organizacji narzędziami zapewniania jakości

  • Prowadzenie wewnętrznych spotkań w organizacji na temat jakości, z uwzględnieniem problemów Klientów

  • Terminowe dostarczanie dokumentacji PPAP

  • Podróż 5-10 dni w roku

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne z dziedziny inżynierii produkcji

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenia jako Inżynier Jakości

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • Umiejętności komunikacyjne

  • Samodzielność

  • Umiejętność zarządzania projektami

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Odpowiedzialność, rzetelność

  • Znajomość norm ISO

  • Znajomość narzędzi jakości - 8D, APQP, DMAIC, MSA, SPC, Capability studies itp.

  • ISO serii 9001

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie!

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Wyjazdy służbowe + samochód służbowy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów

  • Świetną atmosferę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • bony towarowe

Nasza firma istnieje na rynku już niemal 20 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu ubiegłego roku zatrudniliśmy kilka tysięcy pracowników tymczasowych. Jeśli więc chcesz się stać częścią naszej firmy, która cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku, której wartościami jest skuteczność, przejrzystość w działaniach, a także najwyższa jakość świadczonych usług. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy

Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie zaaplikuj do Nas!:)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 1333