Oferta pracy

Inżynier Jakości

COLLINS AEROSPACE

6 1009 800 brutto / mies.
  • Tajęcina (pow. rzeszowski)

    Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 6 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie zgodności produktów z wymaganiami klienta w ramach przypisanych projektów poprzez przegląd kontraktów, zatwierdzanie dokumentacji technologicznej, opracowywania planów kontroli.

  • Wspieranie działań PPAP/APQP, ZDP, ProCert, Statistical FAI

  • Rozwiązywanie problemów jakościowych w ramach przypisanych projektów :

  • Inicjuje i nadzoruje działania kliniki jakości związane z poprawą wskaźników jakościowych: braków, popraw , produkcji wstrzymanej oraz reklamacji

  • Organizacja i uczestnictwo w telekonferencjach z klientem, uczestnictwo w wizytach w ramach przypisanych projektów

  • Przygotowanie organizacji do Auditów Klienta w ramach przypisanych projektów i prowadzenie tych auditów

  • Przeprowadzanie wewnętrznych auditów wyrobów i auditów systemowych zgodnie z harmonogramem

  • Zatwierdzenie wewnętrzne nowych procesów specjalnych; realizacja auditów zatwierdzających oraz koordynacja działań korygujące z nimi związanych.

  • Wsparcie w dokumentowaniu i wdrożeniu Systemu Zarządzania Jakością. Przeprowadzanie szkoleń jakościowe w zakresie: polityki jakości, działań korygujących, samokontroli, wdrażanie programów związanych z jakością

  • Wsparcie w przygotowaniu do auditów Nadcap w ramach przypisanych procesów

  • Wsparcie procesu KZN –identyfikacji i wdrożenia zmian norm i specyfikacji klienta

  • Inicjowanie działań doskonalących

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe magisterskie ( Inżynieria Produkcji, Inżynieria Materiałowa, Mechanika i Budowa Maszyn, Metaloznawstwo, Zarządzanie jakością, Technologia chemiczna, Lotnictwo lub pokrewne)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodna komunikację w mowie i piśmie

  • Umiejętność przeprowadzania auditów wewnętrznych (uprawnienia audytora wewnętrznego wg AS9100 revD)

  • Bardzo dobra znajomość wymagań AS 9100 REV.D i innych norm systemu zarządzania jakością

  • Bardzo dobra znajomość wymagań PPAP/APQP

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi jakościowych

  • Umiejętność opracowywania RCCA

  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych i specyfikacji klienta

  • Dobra znajomość obsługi programów komputerowych pakietu MS Offcce

  • Dobra znajomość systemów CAD

  • Dobra znajomość metrologii warsztatowej

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność ustanawiania priorytetów i zarządzania czasem

  • Nastawienia na osiąganie wyników i konsekwencja w działaniu

  • Zdolność do podejmowania decyzji

  • Radzenie sobie w warunkach niepewności i zmiennego otoczenia

  • Zorientowanie na klienta, dobre umiejętności interpersonalne i techniczne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym i krajowym

  • Wynagrodzenie zasadnicze 6100 - 9800 złotych brutto, uzależnione od posiadanego doświadczenia

  • Regularny wzrost wynagrodzenia w oparciu o system progresji

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emertytalnego, po 3 miesiącach od zatrudnienia

  • Możliwość dofinansowania studiów w ramach programu Scholar

  • Pakiet socjalny, w tym karty MultiSport.

Collins Aerospace, jednostka Raytheon Technologies Corporation (NYSE: RTX), jest liderem w zakresie zaawansowanych technologicznie i inteligentnych rozwiązań dla globalnego przemysłu lotniczego i obronnego. Stworzona w 2018 roku przez połączenie UTC Aerospace Systems i Rockwell Collins, Collins Aerospace ma możliwości, kompleksową ofertę i doświadczenie, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom klientów i wymaganiom szybko rozwijającego się globalnego rynku. Zakłady w Krośnie oraz podrzeszowskiej Tajęcinie specjalizują się w produkcji części, podzespołów oraz podwozi lotniczych do samolotów cywilnych i wojskowych dla takich odbiorców jak: Boeing, Airbus, Bombardier, Lockheed Martin oraz Gulfstream. Nasze miejsce w strukturze korporacyjnej: UTC → Collins Aerospace → Mechanical Systems (SBU) → Landing Systems (BU).

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych kandydatów prosimy

o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

w języku polskim w terminie do 09.12.2021