Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier jakości

Kwangduck Poland Sp. z o.o.

ks. Prałata Edwarda Płonki 2

Tarnowskie Góry

Twój zakres obowiązków

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie kompleksowa realizacja procesów jakościowych na potrzeby przedsiębiorstwa, w szczególności:

• tworzenie i aktualizację dokumentacji jakościowej oraz procesów produkcyjnych (Flow Chart, FMEA, Control Plan)

• prowadzenie i koordynację analiz, monitorowanie i raportowanie

• zatwierdzenie i wdrażanie procesów wytwarzania produktów i ich modyfikacji

• audyt wewnętrzny i kontrola ich własny wyników (analiza danych, planowanie i wdrażanie działań naprawczych)

• prowadzenie procesów PPAP w zakładach klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenia min. średnie techniczne lub wyższe

  • min. dwuletniego doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • znajomości systemu zarządzania TS16949 i ISO 14001:2015 i narzędzi systemów zarządzania: VDA, FMEA, PPAP, 8D, 5Why, QRQC, Lean Manufacturing, Ishikawa

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • umowę na pełny etat

  • profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie do pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

  • posiłek w formie dwu daniowego obiadu dla każdego pracownika

  • ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • obiady pracownicze

Kwang Duck A&T Co. Ltd. jest znanym na całym świecie liderem produkcji części samochodowych za pomocą metod wtrysku i rozdmuchu. Nasi klienci są producentami najbardziej popularnych samochodów i części samochodowych.

Do naszego oddziału w Tarnowskich Górach poszukujemy członków zespołu, którzy chcą pomóc nam w realizacji naszej misji i zapewnić naszym klientom najwyższą jakość sprzedawanym produktów.

Przewiń do profilu firmy