Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Jakości

GARDNER AEROSPACE TCZEW sp. z o.o.

  • Skarszewska 21, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Skarszewska 21

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie Działu produkcji w realizacji procesu utrzymania jakości

  • Współpraca z Klientami i nadzorowanie prawidłowej realizacji ich wymagań

  • Opracowywanie i analizy danych zawartych w FMEA, SPC, CP, MSA

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych Systemu Zarządzania Jakością oraz audytów wyrobu

  • Udział w projektach doskonalących (LEAN, Six Sigma)

  • Prowadzenie szkoleń stanowiskowych

  • Obsługa reklamacji Klienta i nadzór wprowadzanych działań korygujących

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku

  • Znajomość rysunku technicznego maszynowego

  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów przy użyciu podstawowych metod (QRQC/8D)

  • Znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem

  • Wiedza z zakresu APQP/PPAP, FMEA, CP, SPC, MSA

  • Dobra znajomość pakietu Office, mile widziana znajomość i doświadczenie z Power BI

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie z branży lotniczej

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiety sportowe

  • Ubezpieczenia grupowe

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Ciekawą pracę w zgranym zespole

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego

Gardner Aerospace Tczew Sp. z o.o. firma o ugruntowanej pozycji w branży lotniczej, zajmująca się produkcją części metalowych do przemysłu lotniczego.

W związku z rozwojem w Dziale Jakości i planowanym dalszym rozwojem naszej Firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżynier Jakości

Przewiń do profilu firmy