Oferta pracy

Inżynier jakości

Eaton Tczew

  • 30 Stycznia 55, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Eaton Tczew

30 Stycznia 55

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie procesów produkcyjnych pod kątem ilości błędów/odrzutów jakościowych wraz z odpowiedzialnością za wyniki jakościowe.

  • Prowadzenie działań korygujących i zapobiegawczych w zakresie jakości dla spełnienia wymagań klienta wewnętrznego i zewnętrznego.

  • Bieżące wsparcie produkcji w zakresie pojawiających się problemów jakościowych.

  • Analiza przyczyn reklamacji klientów oraz wdrażanie działań korygujących,

  • Nadzorowanie dokumentacji jakościowej na wydziałach produkcyjnych (m.in. FMEA, planów kontroli).

  • Wdrażanie, prowadzenie i doskonalenie systemów jakościowych z wykorzystaniem narzędzi Lean.

  • Udział w przygotowywaniu i zatwierdzaniu PPAP-ów dla klientów oraz aktywne uczestnictwo w procesie budowy prototypów.

  • Prowadzenie wewnętrznych i zewnętrznych audytów.

  • Weryfikowanie wyników laboratoriów pomiarowych i podejmowanie decyzji co do zgodności produktów.

  • Monitorowanie parametrów procesów na podstawie wskaźników zdolności procesów Cpk, Cp)

  • Badanie przydatności wdrażanego w przyporządkowanym obszarze sprzętu kontrolno-pomiarowego na podstawie zdolności, powtarzalności oraz odtwarzalności (R%R). Podejmowanie działań w związku z przekroczeniem wskaźników R&R.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (zarządzanie jakością).

  • Minimum rok doświadczenia w obszarze jakości lub produkcji.

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

  • Znajomość standardów i narzędzi jakościowych stosowanych w branży samochodowej: APQP, PPAP, FMEA, MSA, 8D, SPC.

  • Znajomość zasad Lean Manufacturing oraz Six Sigma będzie dodatkowym atutem.

  • Zorientowanie na cel, samodzielność w realizacji zadań oraz proaktywna postawa.

  • Zdolności interpersonalne, komunikacyjne i prezentacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Eaton Tczew

Eaton Corporation jest producentem szerokiej gamy produktów z branż zarządzania energią (automotive, trucks, hydraulics, aerospace, electric). Posiadamy ponad stuletnie doświadczenie i jesteśmy globalnym liderem w dziedzinie produktów i usług związanych z systemami kontroli i dystrybucji mocy, zasilaniem awaryjnym oraz automatyką przemysłową; komponentów hydraulicznych; paliwa lotniczego; systemów hydraulicznych i pneumatycznych wojskowego i cywilnego zastosowania; a także systemów zwiększających osiągi, ekonomiczne zużycie paliwa i bezpieczeństwo w samochodach osobowych i ciężarówkach. W 2012 roku Eaton połączył się z Cooper Industries. Obecnie zatrudniamy około 100.000 osób i sprzedajemy produkty w ponad 175 krajach. W Polsce Eaton obecny jest od 1997 roku. Nasze zakłady produkujące części do samochodów osobowych i ciężarowych zlokalizowane są w Bielsku-Białej i Tczewie, w Gdańsku natomiast znajduje się główne biuro sprzedaży komponentów kontroli i dystrybucji energii elektrycznej. Więcej informacji na stronie www.eaton.com

Przewiń do profilu firmy