Ta oferta pracy jest nieaktualna od 135 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości

  • Tczew, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INŻYNIER JAKOŚCI
    Umowa na okres 2 lat
    Miejsce pracy: Tczew

    KWALIFIKACJE

    • Wykształcenie wyższe techniczne (mgr inż.), kierunek techniczny/jakościowy/produkcyjny
    • Doświadczenie w firmie produkcyjnej w obszarze związanym z zapewnieniem jakości
    • Praktyczna znajomość wykorzystywania narzędzi jakościowych (8D, PDCA, Ishikawa, FMEA, Control Plan, SPC)
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – w mowie i piśmie (poziom min. B2)
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera MS Office (m.in. Excel)
    • Preferowana znajomość norm ISO 9001, ISO 14001

    KOMPETENCJE „MIĘKKIE”

    • Komunikatywność
    • Umiejętność pracy w zespole i liderowania zespołem
    • Umiejętność prowadzenia spotkań
    • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
    • Precyzja i uporządkowanie, umiejętność dobrej organizacji i planowania pracy
    • Umiejętność samodzielnego wyznaczania priorytetów.
    • Proaktywność i inicjowanie zmian

    GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

    • Definiowanie i nadzorowanie systemu kontroli jakości
    • Koordynacja i rozwiązywanie problemów jakościowych w procesach produkcyjnych przez wykorzystywanie narzędzi jakościowych (8D, PDCA, Ishikawa, FMEA, Control Plan, SPC)
    • Nadzór nad wdrożeniem działań korygujących i zapobiegawczych w procesach
    • Koordynacja wdrażania zmian w procesach produkcyjnych
    • Analiza, raportowanie i odpowiednie przekazywanie informacji w zakresie reklamacji Klienta
    • Raportowanie wyników jakościowych
    • Przeprowadzanie szkoleń w zakresie metod kontroli procesu, doskonalenia procesu oraz zapobiegania wadom
    • Aktywny udział w transferach procesów i klientów w celu zapewnienia spełnienia wymagań klienta.
    • Liderowanie i udział w projektach usprawniających działania w firmie
    • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych zgodnie z ich planami jako audytor wewnętrzny

    PRACOWNIKOWI OFERUJEMY:

    • Ciekawą pracę w środowisku międzynarodowym
    • Umowę o pracę na okres 2 lat
    • Opiekę medyczną
    • Grupowe ubezpieczenie na życie
    • Dopłata do dojazdów do pracy
    • Możliwość korzystania z funduszu socjalnego (np. multisport, karty przedpłacone)
    • Dopłata do cateringu 50%
    • Szkolenia i rozwój zawodowy
    • Program wdrożeniowy