Oferta pracy

Numer referencyjny: 14/2021
Klikając przycisk „Aplikuj teraz” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w załączonym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Aweco Polska Appliance Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych. Warto wiedzieć, że: Aweco Polska Appliance Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa stanie się administratorem podanych w CV danych osobowych; nasza siedziba mieści się w Tychach przy ul. Turyńskiej 80; dane w CV podajesz dobrowolnie, a jeśli nie podasz informacji, które pozwolą na ocenę Twojej kandydatury i kontakt z Tobą, nie będziemy mogli brać Twojego CV pod uwagę; dostęp do Twoich danych będą mieli tylko upoważnieni przez nas pracownicy, którzy zajmują się rekrutacją; po zakończeniu rekrutacji przesłane CV usuwamy; my dbamy o ochronę Twoich danych osobowych, a Ty masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych nie jest zgodne z przepisami RODO - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; masz też prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia; jeśli zechcesz, w każdym momencie możesz odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych. Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że firma Aweco Polska Appliance Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Aweco Polska Appliance Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Początek formularza Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Aweco Polska Appliance Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.
AWECO POLSKA APPLIANCE Sp. z o.o.

Inżynier Jakości

AWECO POLSKA APPLIANCE Sp. z o.o.O firmie

  • Turyńska 80, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 13 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Turyńska 80

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z klientem w przypadku problemów jakościowych, działania naprawcze, koordynowanie wizyt klientów i audytów

  • nadzór nad procesem reklamacji, analiza części odrzuconych

  • przygotowywanie i zamykanie raportów 8D

  • rejestrowanie niezgodności oraz wewnętrznych kwestii jakościowych

  • ustanawianie standardów kontroli jakościowych, przygotowywanie instrukcji kontroli jakościowej oraz kontrola szkoleń pracowników produkcyjnych

  • inspekcja i aktualizacja planu kontroli

  • monitorowanie planu działań naprawczych, sprawdzanie skuteczności działań wdrożonych

  • przygotowywanie raportów

  • współpraca z działami produkcji, inżynieringu, logistyki, etc.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku inżyniera lub podobnym w dziale jakości

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • znajomość CP, 8D, PDCA, SPC, MSA, FMEA, APQP, EMPB/PPAP

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • mile widziane: znajomość procesu wtrysku oraz doświadczenie w audytowaniu

  • zdolności organizacyjne, samodzielność

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • bardzo dobre warunki pracy i wynagradzania

  • możliwość rozwoju zawodowego w grupie przedsiębiorstw o zasięgu światowym

  • dostęp do platformy szkoleniowej

  • pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole pracowników

Sanhua Aweco jest częścią Grupy SANHUA, światowego lidera systemów AGD, motoryzacji i klimatyzacji, zatrudniającego 20.000 pracowników na całym świecie. Produkowane przez nas systemy można odnaleźć w niemal każdym urządzeniu gospodarstwa domowego (pralki, zmywarki, ekspresy do kawy), klimatyzatorze, jak również w co czwartym, nowo wyprodukowanym samochodzie na świecie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje