Oferta pracy

Inżynier Jakości

DAYCO POLAND SP.z o.o.

  • Strefowa 27, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Strefowa 27

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i przygotowywanie nowych uruchomień pod względem jakościowym dla nowych i bieżących klientów,

  • prowadzenie wszystkich spraw jakościowych związanych z powierzonym klientem, utrzymywanie pierwszego kontaktu z klientem,

  • współpraca z Działem Produkcji oraz Działem Technicznym w zakresie istniejących oraz nowych projektów,

  • udział w zespole APQP dla zapewnienia wszystkich zatwierdzeń i zwolnień jakościowych – dla nowych uruchomień, modyfikacji modelu, transferów – związanych z zakładem,

  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej dla Działu Jakości oraz Działu Produkcji z uwzględnieniem wymagań klientów,

  • prowadzenie działań związanych z rozwiązywaniem problemów przez zespoły naprawcze, w oparciu o wyniki braków wewnętrznych i reklamacje klientów,

  • szkolenia pracowników w zakresie obowiązujących standardów jakościowych i wymagań klientów, mające na celu rozwijanie świadomości pro-jakościowej,

  • nadzorowanie produkcji detali pod względem ich zgodności z wymogami jakości, możliwość zatrzymania produkcji w przypadku stwierdzenia poważnych problemów jakościowych spowodowanych błędami procesu produkcyjnego,

  • rozwijanie i wdrażanie planów doskonalących oraz monitorowanie ich efektywności,

  • przeprowadzanie zleconych audytów procesu / systemu zgodnie z standardami Dayco.

Nasze wymagania

  • 2 - 3–letnie doświadczenie pracy w Dziale Jakości na podobnym stanowisku,

  • pełna samodzielność przy rozwiązywaniu problemów, dokładność,

  • bardzo dobra znajomość narzędzi jakości jak: 8D, 5WHY, PPAP, APQP, MSA,

  • wychodzenie z inicjatywą, otwarta komunikacja, dobra organizacja pracy, wielozadaniowość, umiejętność pracy zespołowej i analitycznego myślenia,

  • bardzo dobra znajomość programu Office (Excel, Powerpoint),

  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i skrupulatność,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • znajomość innych języków.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • dofinansowanie do posiłków,

  • dostęp do ZFŚS w tym dofinansowanie do Kart MultiSport, wypoczynku itp.,

  • dobrą atmosferę w pracy,

  • szkolenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie do posiłków

DAYCO to światowym lider w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży szerokiej gamy pasków rozrządu, napinaczy, kół pasowych oraz tłumików drgań stosowanych w silnikach spalinowych samochodów osobowych i ciężarowych, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz innych urządzeń przemysłowych. DAYCO na całym świecie zatrudnia około 3.500 pracowników w kilkunastu zakładach produkcyjnych, centrach dystrybucyjnych, centrach technicznych oraz biurach sprzedaży.

DAYCO posiada zakład produkcyjny zlokalizowany na terenach strefy ekonomicznej w Tychach, w którym produkowane są komponenty do silników. Obecnie do naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier Jakości.

Przewiń do profilu firmy