Oferta pracy

Inżynier Jakości

AWECO POLSKA APPLIANCE Sp. z o.o.O firmie

  • Turyńska 80, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AWECO POLSKA APPLIANCE Sp. z o.o.

Turyńska 80

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad jakością procesu produkcyjnego w fazie uruchomienia nowego projektu począwszy od fazy RFQ

  • opracowywanie i wdrażanie planu kontroli dla nowych projektów

  • ustanawianie standardów kontroli jakościowych, przygotowywanie instrukcji kontroli jakościowej oraz kontrola szkoleń pracowników produkcyjnych

  • ścisła współpraca z Project Managerami i zespołem projektowym w trakcie realizacji nowych projektów

  • przygotowywanie dokumentacji PPAP/EMPB

  • koordynowanie wizyt klientów i audytów

  • kontakt z klientem w przypadku problemów jakościowych w fazie uruchomienia projektu, nadzór nad procesem reklamacji, analiza części odrzuconych

  • przygotowywanie i zamykanie raportów 8D

  • monitorowanie planu działań naprawczych, sprawdzanie skuteczności działań wdrożonych

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w dziale jakości/produkcji w obszarze automotive w nowych uruchomieniach (warunek konieczny)

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • znajomość SPC, APQP, PPAP, FMEA, CP

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony

  • szkolenia (e-learninig)

  • premię roczną

  • multisport

  • przyjazną atmosferę

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • parking dla pracowników

Sanhua Aweco jest częścią Grupy SANHUA, światowego lidera systemów AGD, motoryzacji i klimatyzacji, zatrudniającego 20.000 pracowników na całym świecie. Produkowane przez nas systemy można odnaleźć w niemal każdym urządzeniu gospodarstwa domowego (pralki, zmywarki, ekspresy do kawy), klimatyzatorze, jak również w co czwartym, nowo wyprodukowanym samochodzie na świecie.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy