Oferta pracy

Inżynier Jakości w Centrum R&D

Faurecia Automotive Polska S.A.

  • Spółdzielcza 4, Grójec
    Grójec, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Spółdzielcza 4

Grójec

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie jakości procesów produkcyjnych zgodnie z wymaganiami klienta i wewnętrznymi wytycznymi

  • Wspieranie operatorów podczas procesu montażu, zlecanie napraw oraz instruowanie

  • Kontrola codzienna obszarów produkcji (zwroty, złomowanie, awarie, naprawy)

  • Wsparcie organizacji w zakresie obsługi niezgodności i rozwiązywania problemów oraz praca nad ciągłymi usprawnieniami

  • Opracowywanie i wdrażanie systemów kontroli jakości oraz tworzenie planów kontroli

  • Obsługa i analiza reklamacji Klientów

  • Współpraca z zespołami, mająca na celu rozwiązywanie problemów, niezgodności oraz ulepszenia

  • Udział w audytach – ekspertyza techniczna

  • Motywowanie i wzmacnianie organizacji poprzez pozytywne i zorientowane na rozwiązania podejście

  • Współpraca z klientem oraz dostawcami

  • Szkolenie innych pracowników z zakresu standardów jakości

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Tworzenie odpowiedniej dokumentacji wewnątrz działu

Nasze wymagania

  • Wiedza techniczna – rozumienie procesów, najlepiej w branży automotive

  • Dobra znajomość podstawowych narzędzi ISO 9001, IATF 16949, APQP i plan kontroli, PPAP, FMEA i/lub równoważne standardy VDA

  • Wyższe wykształcenie z zakresu inżynierii mechanicznej, inżynierii jakości lub pokrewne

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracach na produkcji – z czego 2 lata doświadczenia jako Inżynier Jakości bądź pokrewne, przy zapewnieniu jakości

  • Doświadczenie w pracy w środowisku MS Office

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i metodyczne podchodzenie do pracy

  • Nastawienie na priorytety

  • Silne umiejętności analityczne i umiejętne rozwiązywanie problemów

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Znajomość ISO 14001 i ISO 45001

  • Doświadczenie w automotive będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • system premiowy

Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.

Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 9 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!

Przewiń do profilu firmy