Ta oferta pracy jest nieaktualna od 199 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Jakości w obszarze cewek elektromagnetycznych

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Emerson i Asco Numatics

    Asco Numatics jest światowym liderem na rynku w zakresie produkcji elektrozaworów i automatyki przemysłowej, należy do amerykańskiego koncernu Emerson, który łączy najnowsze technologie, inżynierię i najbardziej innowacyjne rozwiązania.

    Grupa Emerson to globalny lider łączący technologię i inżynierię zapewniającym innowacyjne rozwiązania dla klientów na rynkach przemysłowym, komercyjnym i konsumenckim na całym świecie. Założona w 1890 r. w St. Louis, w stanie Missouri w USA, Grupa Emerson dostarcza rozwiązania w ramach pięciu segmentów biznesowych: Sterowanie procesami (Process Management), Automatyka przemysłowa (Industrial Automation), Systemy dystrybucji energii/sieci zasilające (Network Power), technologie klimatyzacyjne (Climate Technologies), oraz rozwiązania komercyjne i mieszkalne (Commercial & Residential Solutions). W roku 2013 poziom sprzedaży wyniósł 24,7 miliardów dolarów, a ponad 130 tysięcy pracowników zatrudnionych w 150 krajach, sprawia, że Emerson ma zorientowaną na klienta i wyniki kulturę, w której osiągnięcia pracowników są doceniane i nagradzane.

    W Zakładzie Produkcyjnym w Łodzi oferujemy ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie zajmującej się produkcją elektrozaworów, siłowników i podzespołów do nich. Główny profil produkcji stanowi obróbka skrawaniem i montaż.
    Więcej informacji na stronie www.asconumatics.pl
    Inżynier Jakości
    w obszarze cewek elektromagnetycznych
    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    Inżynier Jakości pełni kluczową rolę w procesie zapewnienia jakości wyrobów poprzez ścisłą współpracę z zespołami produkcyjnymi oraz inżynierskimi w zakresie analizy problemów jakościowych w procesie oraz pochodzących z reklamacji od klientów. Przeprowadza wyrywkowe kontrole wyrobu gotowego. Inicjuje działania korygujące i weryfikuje ich efektywność.

    Twoją przyszłą rolą będzie:

    • Kwalifikacja komponentów do produkcji cewek elektromagnetycznych,
    • Przeprowadzanie wyrywkowych kontroli produktu gotowego,
    • Przeprowadzanie audytów wyrobu, procesu i systemu jakości na stanowiskach produkcyjnych,
    • Współpraca z działem inżynieryjnym,
    • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej i planów kontroli,
    • Wsparcie produkcji poprzez analizę problemów jakościowych w procesie,
    • Wsparcie procesu zarządzania reklamacjami od klientów poprzez analizę zwracanych produktów i określenie przyczyn błędów, oraz wsparcie przy opracowywaniu raportu 8D,
    • Definiowanie i wdrażanie akcji poprawy jakości produktów i procesów,
    • Weryfikacja efektywności zdefiniowanych działań korygujących,
    • Definiowanie punktów kontroli produktów w procesie produkcyjnym.

    Jeśli spełniasz poniższe wymagania, to właśnie Ciebie szukamy:

    • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (preferowane wydziały mechaniczne, elektrotechniczne) lub ukończyłeś/aś technikum elektroniczne,
    • Dobrze znasz język angielski,
    • Posiadasz co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera w obszarze jakości,
    • Znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, Control Plan, Pareto, 8D) będzie dodatkowym atutem,
    • Doświadczenie w zakładzie produkującym cewki elektromagnetyczne będzie dodatkowym atutem.

    A co możemy Ci zaoferować?

    • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę na stanowisku stwarzającym realne możliwości rozwoju kompetencji
    • Wsparcie w początkowym etapie wdrożenia poprzez objęcie programem „Adaptacji Nowych Pracowników” przez okres pierwszych 3 miesięcy pracy
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • Multikarnet sportowy dofinansowany przez Pracodawcę
    • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych cenach