Oferta pracy

Inżynier Jakości

INKATOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Wałbrzych

    Wałbrzych, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie zgodności procesów i produktów ze standardami jakościowymi klienta.

  • Opracowywanie dokumentacji jakościowej, w tym tworzenie i aktualizowanie planów sterowania i planów kontroli.

  • Prowadzenie i nadzór nad planami działań.

  • Ciągłe doskonalenie i proaktywne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów jakościowych.

  • Udział w zarządzaniu reklamacjami od klienta (raporty 8D + montoring działań).

  • Przygotowanie PPAP dla zmian w produkcji seryjnej.

  • Zarządzanie Planem Kontroli oraz procesem FMEA.

  • Sporządzanie analiz i raportów jakościowych, pomiarowych; sporządzanie instrukcji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej na stanowiskach związanych z zapewnieniem jakości.

  • Wykształcenie wyższe- najlepiej ukierunkowane na zarządzanie jakością.

  • Znajomość standardów branży automotive.

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Znajomość MsExcel i Power Point.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.

  • Umiejętność działania samodzielnie i systematycznie.

  • Dyspozycyjność.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • · Znasz narzędzia SPC, MSA, APQP, FMEA.

  • · Masz czynne uprawnienia audytora VDA 6.3 i doświadczenie jako audytor wiodący.

  • · Znasz inny język obcy w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Pracę w branży motoryzacyjnej dla kluczowych graczy rynku motoryzacyjnego.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia z zakresu nowych produktów i procesów produkcyjnych w ramach realizowanych projektów.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premie.

  • Pracę w charakterze projektowym.

  • Realny wpływ na rozwój firmy – możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań.

  • Szkolenia i rozwój zawodowy – w ramach realizowanych projektów jako specjalista/ ekspert lub w ramach ścieżki operacyjnej związanej z zarządzaniem projektami jakościowymi w branży motoryzacyjnej.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania klikając w przycisk Aplikuj.

Zapewniamy kontakt z każdym kandydatem.

INKATOM powstała jako odpowiedź na potrzeby rynku motoryzacyjnego w Polsce.

Naszą misją jest być blisko klienta, rozpoznać potrzeby i wdrożyć trafne i efektywne rozwiązania.

Być rozpoznawalnym jako profesjonalny i rzetelny partner w biznesie, tym samym realizować projekty w pełni dopasowane do potrzeb naszego klienta.

Obecnie – w związku z rozwojem naszej firmy – poszukujemy osób na stanowisko: Inżynier Jakości

Miejsce pracy: praca projektowa

Przewiń do profilu firmy