Logo Pracuj.pl

Inżynier jakości

Balton Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i doskonalenie Systemu Zarzadzania Jakością w zakresie: poprawności realizacji procesu kontroli jakości, nadzorowania niezgodności wewnętrznych, wsparcia działów produkcyjnych w rozwiązywaniu problemów jakościowych, określaniu i wdrażaniu działań korygujących
  • Sporządzanie, bieżąca aktualizacja, nadzór i weryfikacja dokumentacji systemowej: procedury, instrukcje, specyfikacje
  • Nadzorowanie procesów technologicznych w zakresie wdrażania procedur jakościowych
  • Prowadzenie szkoleń jakościowych dla pracowników
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych, raportowanie oraz monitorowanie statusów działań korygujących
  • Udział w audytach zewnętrznych jednostek notyfikowanych
  • Wsparcie od strony jakościowej nowych projektów R&D
  • Bliska współpraca z większością działów firmy (m.in. R&D, Działy Produkcyjne, Dział Regulacji)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Inżynieria produkcji, Inżynieria materiałowa, Inżynieria biomedyczna, Inżynieria jakości)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (praca z wyrobem medycznym lub QMS będzie dodatkowym atutem)
  • Mile widziana znajomość norm ISO 13485, ISO 9001 i / lub ISO 17025), oraz wymagań rozporządzenia MDR
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zdolności komunikacyjne
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań
  • Chęć rozwoju i poszerzania wiedzy
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

Korzyści ze współpracy z nami to m.in. stała praca w oparciu o bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, atrakcyjne wynagrodzenie, benefity socjalne.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • opieka stomatologiczna
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Kim jesteśmy?

Wspieramy walkę o zdrowie i życie pacjentów na całym świecie poprzez projektowanie, produkcję i sprzedaż jednorazowego sprzętu medycznego, jak np. stenty wieńcowe.

Balton to polska, rodzinna firma z siedzibą w Warszawie i trzema zakładami produkcyjnymi w Polsce.

Jesteśmy na rynku od ponad 40 lat i z sukcesami konkurujemy z globalnymi liderami branży zarówno w Polsce, jak i 90 krajach świata.

Aktualnie szukamy osoby zainteresowanej objęciem stanowiska Inżyniera jakości w zakładzie znajdującym się w Warszawie, przy ul. Modlińskiej

Inżynier jakości, Warszawa