Logo Pracuj.pl

Inżynier Jakości

Katcon Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie)
    Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Doskonalenie procesów produkcyjnych o Monitorowanie i analizowanie wskaźników jakościowych (PPM, FTQ, koszty braków) o Inicjowanie i koordynacja działań dla osiągnięcia celów jakościowych o Podejmowanie działań dla redukcji poziomu braków
  • Współpraca z innymi działami w celu poprawy jakości procesów i wyrobów Nadzór nad pracą Inspektorów Jakości
  • Promocja ciągłego doskonalenia i działań prewencyjnych,
  • Prowadzenie szkoleń jakościowych dla pracowników,
  • Udział we wdrażaniu nowych projektów oraz opracowywaniu dokumentacji PPAP
  • Udział w opracowywaniu i przeglądach dokumentacji PFD, PFMEA i PCP
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
  • Wsparcie w analizie reklamacji od klientów i wdrażaniu działań zaradczych Wsparcie dla nadzoru nad dostawcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • 2 lata podobnego doświadczenia w zakładzie produkcyjnym (praca w branży automotive będzie dodatkowym atutem),
  • Znajomość standardów jakościowych przemysłu motoryzacyjnego,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość MS Office z naciskiem na Excel,
  • Poszukujemy osoby otwartej i komunikatywnej, dobrze odnajdującej się w pracy zespołowej.
  • Oczekujemy dobrej organizacji pracy, umiejętnego zarządzania czasem i ustalania priorytetów.

To oferujemy

Oferujemy zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku i dobrej atmosferze. Zapewniamy stałą pracę w oparciu o bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Naszym pracownikom oferujemy również prywatną opiekę medyczną, kafeteryjny program pracowniczy, świadczenia socjalne i ubezpieczenia grupowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Katcon Polska Sp. z o.o.

KATCON Polska jest dostawcą rozwiązań dla branży motoryzacyjnej i branży maszyn roboczych. Naszym klientom – globalnym markom z rynku automotive oferujemy projektowanie, rozwój technologii i produkcję elementów oraz kompletnych systemów wydechowych. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania oraz wysoką jakość produkcji. W związku z rozwojem zakładu, uruchomieniami nowych linii i obszarów produkcyjnych, do naszego zakładu w Błoniu koło Warszawy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

NASZA LOKALIZACJA:

Pass 20A, 05-870 Błonie

Inżynier Jakości, Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie)